fbpx
Naujienos

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos nario R. Šimašiaus pranešimas: „Tėvams nebereikės atsiklausti valdžios, ar jų vaikai gali žiūrėti „Hobitą“

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas

Seimas šiandien priėmė naują kino filmų indeksavimo tvarką, pagal kurią Lietuvos kino salėse jaunesni nei 7 ar 13 metų vaikai galės žiūrėti atitinkamus filmus kartu su juos lydinčiais suaugusiaisiais. Kino indeksavimo tvarkos pakeitimus inicijavęs liberalas Remigijus Šimašius sako, kad Seimas pasirinko kompromisinį variantą.

R. Šimašius papildomai siūlė, kad indeksu N-16 ir N-18 pažymėtus filmus jaunesni paaugliai taip pat galėtų žiūrėti ateidami su tėvais ar kitais suaugusiaisiais.

„Esu įsitikinęs, kad tėvams, o ne valdžiai spręsti, kokius filmus žiūrėti jų vaikams. Deja, Seimo dauguma neatsispyrė pagundai dar šiek tiek pareguliuoti. Gerai bent tai, kad patiems mažiausiems kino žiūrovams jokie dirbtiniai draudimai žiūrėti filmus su tėvais negalios. Vaikai pagaliau galės eiti į „Hobitą“ kino salėje, todėl tėvams nebereikės siųstis nelegalių filmų kopijų“, – sakė Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys R. Šimašius.

LRS informacija

Komentarai