fbpx
Naujienos

Seksualieji filmo „Magiškasis Maikas XXL“ aktoriai pokalbių šou pažėrė pikantiškų detalių iš filmavimo aikštelės

Kadras iš filmo „Magiškojo Maiko XXL“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Magiškojo Maiko XXL“
„ACME Film“ archyvas

Pašėlęs viliotinis juostoje „Magiškasis Maikas XXL“ (angl. „Magic Mike XXL“) į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau liepos 17 dieną. Žiūrovai filme išvys daugybę treniruotų kūnų ir užvedantį striptizą. Šiuo metu aktyviai naująją juostą reklamuojantys aktoriai Channingas Tatumas, Joe Manganiello ir jų kolegos apsilankė populiariame Jimmy Kimmelio pokalbių šou, kur pažėrė pikantiškų detalių apie užvedančios muzikinės komedijos filmavimus.

Laidos metu filmo „Magiškasis Maikas XXL“ aktoriai Ch.Tatumas, J.Manganiello, Kevinas Nashas, Mattas Bomeris ir Adamas Rodriguezas papasakojo, kad dirbdami drauge spėjo gerokai suartėti. Striptizo šokėjus įkūniję vyrai tikino, kad ruoštis naujosios juostos filmavimams jie pradėjo kone iš karto po 2012-ųjų filmo „Magiškasis Maikas“ sėkmės.  Jiems ne tik teko daug sportuoti, bet ir laikytis griežtos dietos bei depiliuoti kūnus vašku.

Kadras iš filmo „Magiškojo Maiko XXL“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Magiškojo Maiko XXL“
„ACME Film“ archyvas

55-erių aktorius ir pramoginių imtynių profesionalas K.Nashas atviravo, kad jam ypač nepatiko skausmingas plaukelių šalinimas. „Nuėjau į depiliacijos procedūrą, kai jie pasiekė sėdmenis ir norėjo tęsti, neiškenčiau“, – juokdamasis prisiminė jis. Tačiau sunkiausias, vyro teigimu, buvo visiškas alkoholio draudimas. „Labai norėjosi bent vyno lašelio“, – teigė jis.

Tito įkūnijęs filmo aktorius A.Rodriguezas prisipažino, kad filmuojantis pirmajame filme jis jautėsi nejaukiai, matydamas aplink zujančius nuogus kolegas. „Antrąsyk buvo gerokai paprasčiau. Manau, jau buvome vienas prie kito pripratę, tad šįkart buvo net smagu pamatyti kolegas nuogus“, – šmaikštavo jis. Kolegai pritarė ir M.Bomeris, sakydamas, kad jų striptizo šokėjų grupėje neliko jokių susivaržymų. „Kažkuriuo momentu net nustojau jausti purškiamo įdegio kvapą“, – kvatojo jis.

Jimmy Kimmelio pokalbio su „Magiškojo Maiko XXL“ aktorių būriu ištrauką pamatyti galite čia:

Filme „Magiškasis Maikas XXL“ žiūrovai išvys įspūdingą viliotinį ir daug aistros bei troškimo laimėti – jau pažįstamas striptizo šokėjas Maikas (akt. Ch.Tatumas) su savąja šokėjų komanda keliaus į striptizo čempionatą. Erotiškų judesių, raumeningų bei lanksčių kūnų turtinga muzikinė komedija „Magiškasis Maikas XXL“ Lietuvos moteris kinuose džiugins nuo liepos 17 dienos.

Filmo „Magiškasis Maikas XXL“ anonsas:

 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"