fbpx
Naujienos

Seksualus ir pašėlęs trileris „Mačetė žudo“ Lietuvos žiūrovus pavergs ginklais, gundančiomis moterimis ir aktorių žvaigždynu

Kadras iš filmo „Mačetė žudo“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Mačetė žudo“
„ACME Film“ archyvas

Kova su teroristais už pasaulio išsaugojimą ir keršto troškimas gali būti ne tik kruvinas, negailestingas bet ir labai juokingas bei seksualus – tokį įspūdį galima bus susidaryti stebint naująjį, pašėlusį Roberto Rodriguezo trilerį „Mačetė žudo“. Vėl sugrįžtantis meksikiečių superherojus Mačetė šįsyk papildė savo arsenalą dar daugiau šaunamųjų ginklų, aplink jį suksis dar daugiau gražių ir figūringų moterų, o aštrioji jo mačetė reikalauja kraujo. Tad tegul dreba tie, kurie linkėjo šiam bebaimiui kariui bloga.

Šnipu virtusio buvusio meksikiečių policininko vaidmenį atliks puikiai 2010-ųjų filmo „Mačetė“ žiūrovams pažįstamas efektingas aktorius Danny Trejo. Naujojoje juostoje jo laukia tik jam įveikiama JAV prezidento, kurį vaidina skandalingasis Charlie Sheenas, skirta misija – sustabdyti pamišusį revoliucionierių Mendezą (akt. Demianas Bichiras). Pastarasis ketina paleisti mirtiną raketą, sunaikinsinčią Vašingtoną. Tačiau netrukus paaiškėja, kad už šio plano slypi dar didesnė grėsmė ir ne tik Amerikai, bet ir visam pasauliui. Ekscentriškas milijardierius, ginklais prekiaujantis teroristas Liuteris Vozas (akt. Melas Gibsonas) jau ėmėsi regzti sąmokslą, kurio tikslas – sukelti sumaištį visose pasaulio šalyse ir galiausiai pradėti dar neregėto masto karą.

Veiksmo ir aštrių emocijų kupinoje kriminalinėje komedijoje „Mačetė žudo“ žiūrovų laukia daugybė pažįstamų veidų. Vyrai neabejotinai pasigrožės pribloškiančiomis damomis, kurių gretose neprilygstama blondinė Amber Heard, veiksmo filmų žvaigždė Michelle Rodrigues, seksualiosios Jessica Alba, Alexa Vega ir Sofia Vergara bei nuolat staigmenų pateikianti Lady Gaga. Vyrų pajėgos taip pat ne ką menkesnės. Be D.Trejo, Ch.Scheeno ir M.Gibsono, gerbėjus taip pat džiugins visuomet charizmatiškas Antonio Banderas.

Miriop paliktas Mačetė sugrįžta sudėtingiausiai ir pavojingiausiai savo misijai. Režisierius R.Rodriguezas ir vėl aukštumoje – naujausiame jo kūrinyje puikiai dera sprogimai, bauginantys ginklai, žadą atimančios moterys bei šmaikščios situacijos.

Ar esate nusiteikę Helovino linksmybėms? Seksualus, gundantis, puikaus humoro ir ryškiausių aktorių kupinas filmas „Mačetė žudo“ pasieks Lietuvos kino teatrus jau lapkričio 1-ąją.

Filmo „Mačetė žudo“ anonsas:

„CLINIC 212“ informacija

Komentarai