fbpx
Naujienos

Seksualus, kruvinas ir žudantis „Nuodėmių miestas 2“ kurstys tamsiausias ir slapčiausias aistras

Kadras iš filmo „Nuodėmių miestas 2“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Nuodėmių miestas 2“
„ACME Film“ archyvas

Kino mėgėjai iki šiol su pasigerėjimu kalba apie prieš devynerius metus kino teatrus pasiekusį Roberto Rodriguezo ir Franko Millerio filmą „Nuodėmių miestas“ (angl. „Sin City“). Išskirtinės, tamsios ir paslapčių kupinos gyventojų istorijos, kilusios iš kultinio komiksų autoriaus F.Millerio vaizduotės, tąsyk sulaukė kritikų aplodismentų. Šįsyk kūrėjų duetas į kino sales atgabena naują neo-noir stiliaus kriminalinį veiksmo trilerį su dar daugiau susidūrimų krauju plūstančio miesto gatvėse.

Naujojoje juostoje „Nuodėmių miestas 2“ žiūrovų laukia išties įspūdingas aktorių kolektyvas: Mickey Rourke‘as, Jessica Alba, Bruce’as Willisas, Eva Green, Rosario Dawson, Josephas Gordonas-Levittas ir Joshas Brolinas ir kiti.

Kaip pranešė Screenrant.com, antrasis R.Rodriguezo ir F.Millerio darbas pasakoja apie įvykius, kurie vyko prieš, po ir tuo pačiu kaip ir pirmajame „Nuodėmių mieste“. Pagrindinis naująjį trilerį įkvėpęs kūrinys – F.Millerio grafinis romanas „A Dame to Kill“, tačiau M.Rourke’o herojaus Marvo istorija buvo adaptuota iš kito menininko darbo, trumpo komiškų istorijų rinkinio „Booze, Broads & Bullets“. O štai J.Gordono-Levitto personažo siužeto linija buvo specialiai sukurta naujajam filmui, kaip ir sutvirtėjusios striptizo šokėjos Nensi, kurią įkūnijo J.Alba.

Panašiai kaip ir pirmajame „Nuodėmių mieste“, šįsyk režisieriai vėl pasirinko filmo struktūrą, kuomet pasakotojai vienas po kito pristato savo personažus ir jų trokštamą dvasinį išpirkimą ar kerštą. Supuvusiame, morališkai bankrutavusiame pasaulyje kiekvienas jų savaip kovoja už savo tikslus ir mylimuosius, o žiūrovų akį vilioja seksualios, fatališkos moterys.

Pasak R.Rodriguezo, filmo „Nuodėmių miestas 2“ vaizdiniai sprendimai dar artimesni F.Millerio piešinių stilistikai. Filmo anonse žiūrovai gali išvysti daugybę šešėlių, stilizuotų herojų ir netikėtų spalvų. Kino teatrus juosta pasieks 3D formatu, kuris, režisieriaus teigimu, leis žiūrovui pajusti juostos gyvybę ir įsižiūrėti į kiekvieną Nuodėmių miesto detalę.

Žudikai, miesto padugnės, puolę angelai ir susitepę šventieji sugrįžta iš nuodėmingiausio miesto gatvių į Lietuvos kino teatrus nuo rugpjūčio 29 dienos.

Filmo „Nuodėmių miestas 2“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"