fbpx
Naujienos

Seksualusis Bradley Cooperis ir kiti filmo „Pagirios 3: Velniai žino kur“ aktoriai Brazilijoje mėgavosi maudynėmis

Kadras iš filmo „Pagirios 3 Velniai žino kur“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Pagirios 3 Velniai žino kur“
„ACME Film“ archyvas

Jau rytoj Lietuvos kino teatrus pasieks ilgai laukta komedija „Pagirios 3: Velniai žino kur“ (angl. „The Hangover Part III“), kuri vainikuos daug juoko ir teigiamų emocijų kino mėgėjams sukėlusią režisieriaus Toddo Phillipso sukurtą „Pagirių“ trilogiją.  Pastarosiomis dienomis filmo žvaigždės turėjo itin daug darbo – keliavo į juostos premjeras Los Andžele, Londone, Paryžiuje ir kituose miestuose, o galiausiai atvyko į Braziliją. Čia linksmieji aktoriai nutarė ne tik padirbėti, bet ir pasimėgauti saule bei maudynėmis garsiajame Ipanemos paplūdimyje.

Viešėdami Rio de Žaneire Bradley Cooperis, Edas Helmsas, Zachas Galifianakis, Kenas Jeongas, Justinas Bartha ir Heather Graham neatsispyrė Atlanto vandenyno vilionėms ir nusimetę drabužius šoko į jo bangas.

Antradienį 43-ejų H.Graham moterišką figūrą atskleidė vilkėdama spalvingą bikinį. O štai E.Helmsas ir Z.Galifianakis tąsyk įsijautę į vasarišką nuotaiką užsivilko itin ryškias maudymosi glaudes. Jų kolega J.Bartha paplūdimyje buvo labiau susidomėjęs ne maudynėmis, o sužadėtine Lia Smith, kurią apdovanojo bučiniais. B.Cooperis tądien laiką leido iš balkono išmaniuoju telefonu fotografuodamas aplinką, o vėliau tiesiog pasivaikščiojo paplūdimiu ir pasėdėjo ant smėlio drauge su režisieriumi T.Phillipsu.

„Pagirios 3: Velniai žino kur“ aktorių komandos maudynių nuotraukas pamatyti galite čia:

http://www.popsugar.com/Hangover-Cast-Beach-Brazil-Pictures-30637842

Kaip informavo Popsugar.com, visgi seksualusis aktorius atkeliavo į paplūdimį ir išsimaudyt. Vandens pramogoms B.Cooperis pasirinko vakar dieną, matyt, pasiklausęs, kaip jo kolegos puikiai leido laiką pliuškendamiesi bangose. Jo pasirodymas Ipanemos paplūdimyje sulaukė išties daug dėmesio, o fotografai negalėjo atsidžiaugti gardžiu kąsneliu. Nusimetęs marškinėlius aktorius šoko į vandenį, o išeidamas į krantą demonstravo ne tik akinančią šypseną, bet ir treniruotą kūną.

Daug džiaugsmo B.Cooperio gerbėjoms suteikusias nuotraukas pamatyti galite čia:

http://www.popsugar.com/Bradley-Cooper-Shirtless-Photos-30647238?image_nid=30647238

Naujosios komedijos „Pagirios 3: Velniai žino kur“  istorija prasidės nuo Alano (akt. Z.Galifianakis) tėvo laidotuvių. Po jų prislėgtam herojui draugai mėgins pagelbėti veždami jį į reabilitacijos kliniką. Tačiau paaiškės, kad vienas „Pagirių“ ketveriukės narių – Dagas (akt. J.Bartha) – pagrobtas. B.Cooperio, E.Helmso ir Z.Galifianakio herojams teks vaikytis poną Chow (akt. K.Jeongas), nuo kurio priklausys, ar iš mafijos nagų jie išlaisvins  savo bičiulį. Vyrukams teks gerokai paplušėti tam, kad kiekvienas galėtų sugrįžti į savo ramų gyvenimą…

Grandiozinis geros nuotaikos užtaisas – filmas „Pagirios 3: Velniai žino kur“ – Lietuvos kino teatrus pasieks jau rytoj, penktadienį, gegužės 31 dieną.

 

Filmo „Pagirios 3 velniai žino kur“ anonsas:

„ACME Film“  informacija

Komentarai