fbpx
Komedijos, Naujienos

„Seni lapinai“ M. Freemanas, M. Caine’as ir A. Arkinas įrodys: suvesti sąskaitas niekada nevėlu

Trys “Oskarų” laureatai bei Holivudo veteranai – Morganas Freemanas, Michaelas Caine’as bei Alanas Arkinas – komedijoje “Seni lapinai” įrodys, jog dar turi parako ir į pensiją kol kas nesiruošia. Atvirkščiai: balandžio 7 dieną kino teatruose pasirodysiančioje juostoje žilagalvių herojų tikslu taps banko apiplėšimas. “Į karjeros pabaigą gaunu vis labiau pašėlusius vaidmenis. Blogiukai man patinka!”, – sako M. Cainas.

Dviejų “Oskarų” laimėtojas neslepia, jog jo herojus komedijoje “Seni lapinai” – toks, apie kurį seniai svajojo. Prie to prisidėjo ir garsūs kolegos.

“Morganas Freemanas ir Alanas Arkinas išties yra tie žmonės, su kuriais drąsiai eičiau plėšti banko ir realiame gyvenime. Tai žmonės, kuriais pasitikiu iki pat kaulų smegenų. Filmavimo aikštelėje mes ne vaidinome, o linksminomės. Nepamenu, kada darbas man suteikė daugiau gerų emocijų. Matyt tai dėl senatvės – kuo toliau, tuo labiau vertinu ne tik vaidmenis, bet ir tai, kas mane kasdien supa”, – šypsosi 84-erių M. Caine’as.

Juosta “Seni lapinai” įrodys, kad suvesti sąskaitas niekada nevėlu.  Vilis, Džo ir Albertas (juos ir vaidina minėtieji “Oskarų” laureatai) – draugai nuo neatmenamų laikų, jau besimėgaujantys užtarnautu poilsiu. Vieną dieną vyrų mėgavimąsi paprastais gyvenimo malonumais nutraukia itin nemaloni žinia: jų pensinio fondo bankrotas. Tiesa, iš karto pasklinda gandai, kad fondo pinigus finansinių machinacijų pagalba pasisavino jį valdęs bankas.

Atsigavę po pirmojo šoko, trys bičiuliai ima planuoti banko apiplėšimą. Žinoma, visą gyvenimą sąžiningai pragyvenusiems pensininkams tai nėra taip jau paprasta. Tačiau Vilis, Džo ir Albertas tikrai ne iš tų, kurie pasiduoda iškilus pirmajai kliūčiai. Net ir atkreipę policijos bei FTB dėmesį ir priversti išradingai suktis iš nenumatytų situacijų, vyrai nenuleidžia rankų. 

Freemanas, M. Caine’as bei A. Arkinas banko apiplėšimą didžiuosiuose ekranuose vykdys jau nuo balandžio 7 dienos.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"