fbpx
Naujienos

„Senjorų arbatėlė“ grįžta į kino teatrą „PASAKA“

Kadras iš filmo „Šerkšnas“

Kaip ir kasmet, grįžus rudens metui, kino teatras „Pasaka” kviečia senjorus į specialiai jiems rengiamą „Senjorų arbatėlę”, kuomet vyresnio amžiaus kino mėgėjai kviečiami atitrūkti nuo kasdienybės ir pasinerti į kino bei bendravimo teikiamus malonumus.

Tęsdamas gražią tradiciją, kino teatras “Pasaka” parenka senjorams jiems tinkamus filmus iš naujausio repertuaro – filmų tematika, ritmas, garsinis fonas pritaikytas dažnai išsakomiems vyresnio amžiaus žiūrovų pageidavimams. Be to, kino teatro komandai svarbu, kad ir senjorai žengtų koja kojon su kino ir kultūros aktualijomis, todėl filmai atrenkami kruopščiai, atsižvelgiant ir į nūdienos aktualijas.

Naujojo sezono metu senjorai galės išvysti Lietuvos pretendentą siekti „Oskaro” – Šarūno Barto „Šerkšną”, čekų režisieriaus J. Hrebejk’o tragikomišką dramą „Mokytoja”, pagal prancūzų rašytojos Maylis de Kerangal knygą tuo pačiu pavadinimu sukurtą filmą „Dovanoju širdį” bei daugelį kitų. Prieš seansus kino teatras „Pasaka”  kviečia atkeliauti anksčiau bei pasimėgauti arbatos puodeliu, pasišnekučiuoti, o po seanso neskubėti išeiti – pasidalinti savo įspūdžiais ar įžvalgomis.

„Senjorų arbatėlės” sezoną rugsėjo 14 d. pradės filmas „Stefanas Cveigas: atsisveikinimas su Europa”, apie garsųjį Europos rašytoją – humanistą Stefaną Cveigą ir jo ramybės bei namų paieškas, atsisveikinus su radikalėjančios politikos ir karo nuotaikų draskoma ketvirtojo dešimtmečio Europa. 
Kino teatre „Pasaka” ir toliau vyks anksčiau pradėta sėkminga iniciatyva „Nupirk senjorui bilietą į kiną”, kurios metu kviečiame visus prisidėti dovanojant senjorams galimybę apsilankyti kine. Bilietus, kainuojančius tik 1,50 Eur, galima įmesti į kino teatre „Pasaka” esančią dėžutę arba įteikti senjorams asmeniškai.
„Senjorų arbatėlės” seansuose žiūrovai laukiami kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 valandos kino teatre PASAKA, adresu Šv. Ignoto 4/3.

Bilieto kaina 1,50 Eur. 

Daugiau informacijos www.kinopasaka.lt arba telefonu (5) 2611516

Komentarai