fbpx
Naujienos, TV

Serialas „Slaptoji valdžia“: tai, ko dar nežinojote apie šnipų gyvenimą

Kadras iš televizijos serialo „Slaptoji valdžia“
FOX archyvas

„Yra faktai, yra prasimanymai ir yra tiesa. Tačiau dėl vieno neabejojame – serialas „Slaptoji valdžia“ taps jūsų nauja manija“, – teigia serialo kūrėjų komanda. Aštraus veiksmo drama, kurioje persipina šnipų gyvenimas, jų bandymas atsiriboti nuo buvusios veiklos ir didžiausių pasaulio korporacijų įtaka, dar niekada nebuvo perteikta taip tikroviškai.

Lietuvos žiūrovai serialą FOX kanalu matys jau balandžio mėnesį.   

Kadras iš televizijos serialo „Slaptoji valdžia“
FOX archyvas

Vienas naujausių režisieriaus Matthew Parkhillo (Matthew Parkhill) filmų „Slaptoji valdžia“ nukels į pasaulį, kuriame sąžiningumas gali įklampinti tave į bėdą arba nužudyti tuos, kuriuos myli. Veiksmo trilerį primenančio serialo centre atsiduria buvęs šnipas Maksas Eastonas (akt. Mark Strong), kurį vieną dieną susiranda buvęs jo kolega, slaptos tarnybos MI6 / CŽV komandos „Skyrius“ vadas  George‘as White (akt. Alistair Petrie). Žvalgybininkas bando įtikinti Maksą keršyti už sūnaus Harrio (akt. Joe Dempsie) mirtį. Tačiau labai greitai išaiškėja tikrosios priežastys ir Maksas suvokia atsidūręs slapto žvalgybinio karo centre, keliančiame chaosą Viduriniuosiuose Rytuose. Maksas patenka į galingųjų žaidimą, kuriame valdžios institucijos ir didžiausios korporacijos yra viskam pasiryžę, kad išsaugotų gerą reputaciją, nebėra aišku, kuo gali pasitikėti, o kuo ne, nežinia, kas sako tiesą. Siekdamas atskleisti tiesą, Maksas yra priverstas vėl įsitraukti į pavojingą veiklą, nuo kurios visomis išgalėmis stengėsi pabėgti.

Kadras iš televizijos serialo „Slaptoji valdžia“
FOX archyvas

Pagrindinius vaidmenis seriale kuria kritikų pripažintas aktorius Markas Strongas (Mark Strong) ir serialo „Sostų karai“ žvaigždė Joe Dempsie.

Kadras iš televizijos serialo „Slaptoji valdžia“
FOX archyvas

„Mes be galo džiaugiamės galėdami savo žiūrovams pristatyti „Slaptąją valdžią“. Serialas sukurtas remiantis Holivudo patirtimi ir mes didžiuojamės bendru savo komandos ir „Endor productions“ darbu. Nekantriai laukiame, kol žiūrovai galės patys tai įvertinti“, – sako Jeff‘as Fordas, FOX atstovas, dirbantis su serialu „Slaptoji valdžia“.

Tai pirmasis „Fox Networks Group Europe & Africa“ sukurtas serialas.

Komentarai