fbpx
Naujienos

Šeštadienį „Gustavo nuotykių“ kūrėjai pristatė ilgai lauktą pirmąjį filmo pilnos trukmės anonsą

Kadras iš filmo „Gustavo nuotykiai“, „Tauras films“archyvas
Kadras iš filmo „Gustavo nuotykiai“, „Tauras films“archyvas
Kadras iš filmo „Gustavo nuotykiai“
„Tauras films“archyvas

Iki šiol tik akies krašteliu į pirmojo lietuviško vaidybinio animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ pasaulį žvilgtelėti leidę juostos kūrėjai pagaliau pristatė spalvingą pilnos trukmės filmo anonsą. Šeštadienį Vilniaus prekybos centre „Akropolis“ vykusio susitikimo su filmo autoriais metu, specialiojo korespondento Gustavo gerbėjai pirmąsyk turėjo galimybę įsivaizduoti neaprėpiamą jo kelionių mastą.

Filme „Gustavo nuotykiai“ visą šeimą įtrauks nepamirštama kelionė, besidriekianti nuo įvairių Žemės kampelių iki pat vandenyno gelmių ir net kosmoso! Pagrindiniais filmo herojais taps specialusis korespondentas Gustavas ir profesorius Velykis Kalėdauskas-Kučys, kuriuos įkūnijo puikiai televizijos žiūrovams pažįstamas Audrius Rakauskas. Aktorių kolektyvą papildė Andrius Žebrauskas, Arūnas Sakalauskas, Remigijus Sabulis, Karina Krysko-Skambinė, Marijus Mikutavičius, Aldona Vilutytė ir Jurgita Drabatienė.

Režisierių Vaido Lekavičiaus ir Augustino Griciaus filme Gustavas ir profesorius Kalėdauskas aiškinsis įvairiausias įdomybes – ką dabar veikia Baronas Miunhauzenas, kur klajoja kapitonas Nemo ir kaip sekasi Robinzonui Kruzui? Keliones dievinantis Gustavas sutiks ne tik įdomiausių pasakų ir nuotykių pasakojimų personažų, bet ir patirs netikėtų atradimų.

Prie visai šeimai skirtų „Gustavo nuotykių“ kūrimo darbavosi ne tik milžiniško populiarumo sulaukusio filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ prodiuseriai, „Gustavo Enciklopedijos“ TV laidos kūrėjai, bet ir talentingi kompiuterinės grafikos specialistai „OKTA Studio“. Kruopščiai sukurti didingi ledynai, grėsmingi ir milžiniški jūrų monstrai, negyvenamos salos ir džiunglių vaizdai įrodys, kad tautiečiai pažabojo naujausias kompiuterinės grafikos technologijas ir nenusileidžia užsienio specialistams.

Televizijoje jau beveik 20 metų gyvuojanti laida „Gustavo enciklopedija“, virtusi stulbinančiais, pozityviais ir linksmais „Gustavo nuotykiais“, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau nuo šių metų spalio 17 dienos.

Naujasis pilnos trukmės filmo „Gustavo nuotykiai“ anonsas:

 

 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"