fbpx
Naujienos, Veiksmo filmai

Sh. Woodley žino, kaip padaryti, kad žvaigždės neatpažintų net kartu lifte esantys žmonės

The Divergent Series: Allegiant (2016) Zoe Kravitz, Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort, Maggie Q, Miles Teller *Filmstill - Editorial Use Only* CAP/KFS Image supplied by Capital Pictures
The Divergent Series: Allegiant (2016)
Zoe Kravitz, Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort, Maggie Q, Miles Teller
*Filmstill – Editorial Use Only*
CAP/KFS
Image supplied by Capital Pictures

Jau šį savaitgalį į Lietuvos kino teatrus grįžta intriguojanti Tris ir Ketverto istorija: trečioji “Divergentės” serijų dalis “Lojalioji”. Fantastinėje ir kupinoje įtempto veiksmo dramoje ir vėl susitiks didžiausios trilogijos žvaigždės Shailene Woodley ir Theo Jamesas. Tiesa, puikiai žiūrovams pažįstami aktoriai realiame gyvenimę yra linkę išlikti pilkomis pelytėmis ir džiaugiasi, kai jų neatpažįsta net drauge lifte esantys žmonės.

“Tie aktoriai, kurie slepiasi po kepure ir saulės akiniais, be abejo atkreipia aplinkinių dėmesį. Visiems iškart ima rūpėti, kas gi čia toks. Tačiau aš žinau geresnių būdų, kaip likti nepastebėtai: paprastą dieną aš nesidažau, rengiuosi neprabangiais drabužiais ir tuomet niekam nerūpi, kas čia tokia šalia jų stovi kylant liftu”, – pasakoja milijonus iš aktoriaus duonos jau uždirbusi Sh. Woodley.

24-erių žvaigždė neslepia, jog perdėtas gerbėjų dėmesys kartais vargina. Ypač jis padidėja artėjant premjeroms ir po jų. Tačiau merginai, kuri vaikystėje kentėjo nuo stuburo iškrypimo ir buvo priversta dėvėti specialų įtvarą, kuris dažnai tapdavo patyčių objektu, kritikų ir susižavėjusių jaunuolių komplimentai glosto širdį.

Sh. Woodley aktoriniu talentu eilinį kartą bus galima įsitikinti filme “Lojalioji”. Tai – trečioji garsiosios “Divergentės” dalis, Lietuvos kino teatruose pasirodysianti jau šį savaitgalį – kovo 18 dieną. Drauge su Sh. Woodley ir T. Jamesu, filme pamatysime Naomi Watts, Zoe Kravitz, Ansel Elgort, Maggie Q, Octavia Spencer ir Jeffą Danielsą.

Trečioje „Divergentės“ dalyje Trisė su ištikimaisiais bendražygiais keliauja už sienos, juosiančios Čikagą, ribų. Čia bičiuliai susiduria su paslaptinga organizacija, vadinančia save „Genetinės Gerovės Biuru“, o netrukus patenka į nuožmaus karo epicentrą. Atsakymų ieškanti Trisė netrukus suvokia, kad karas nulems ne tik jos pačios, bet ir viso pasaulio likimą.

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"