fbpx
Naujienos

Siaubo filmas „Bijok jo vardo“: ar tiesa, kad už viso pasaulio blogio slypi tik viena būtybė?

Kadras iš filmo „Bijok jo vardo“
„ACME Film“ archyvas

Kad ir kaip būtų gaila, pasaulyje siaubingi nusikaltimai vyksta kiekvieną dieną. Po kiekvieno iš jų mes bejėgiškai svarstome – kokios priežastys pastūmėja žmones į tragedijas? Tačiau ar gali būti taip, kad šie svarstymai yra neteisingi ir atskiri, unikalūs nusikaltimų motyvai neegzistuoja? Ar gali būti taip, kad už viso pasaulio blogio slepiasi viena konkreti būtybė – tikrosios blogio ištakos ir siaubingas jo įsikūnijimas? Tokie klausimai kils jau sausio 13-ąją į kino teatrus atkeliausiančiame siaubo trileryje „Bijok jo vardo“.

„Mane tokie ir panašūs svarstymai kankina jau seniai, ypač dažnai apie tai ėmiau galvoti perskaičius kelias knygas. Tuomet pamaniau: tai – puiki tema filmui. Juk niekas negali paneigti, jog egzistuoja aukštesnės, mums dar nepažintos jėgos. Mano įsivaizdavimą, kaip tai atrodo, žiūrovai ir pamatys filme „Bijok jo vardo“, – sako juostos režisierė Stacy Title.

Beje, filmas anksčiau buvo gavęs cenzą „tik suaugusiems“, tačiau vėliau jis pakeistas į N-16.

Baugus siaubo trileris pasakos apie tris koledžo studentus, kurie ieškodami pramogų apsigyvena nuošaliame sename name. Mėgaudamiesi būsimu nuotykiu, jie net neįtaria, kad savo buvimu pažadino paslaptingą senovinę būtybę, atsakingą už visą pasaulio blogį.

Būtybei dar anksčiau su ja susidūrę žmonės davė mistinį pavadinimą – „Bye Bye Man“, nes jos tikrojo vardo niekas nežino. Šalia jos atsidūrusiems žmonėms yra vienintelė viltis: nekalbėti ir net negalvoti apie paslaptingąją jėgą. Nes priešingu atveju blogio įsikūnijimas užvaldo jį pažadinusių žmonių sąmonę ir priverčia daryti siaubingus nusikaltimus.

Pajutusi būtybės jėgą, trijulė suvokia, kad privalo bet kokia kaina neleisti blogiui ištrūkti apleisto namo. Dabar tik nuo kiekvieno iš jų priklauso ir likusių dviejų draugų, ir visos žmonijos likimas.

„Pats esu didžiulis siaubo filmų mėgėjas, todėl neabejodamas sutikau su prodiuserių pasiūlymu pasirodyti ir šioje juostoje. Galiu pasakyti viena – net ir baigus filmuotis, net ir žinant scenarijų, žiūrint filmą kino teatre man šiurpo oda. Režisierė puikiai padirbėjo atskleisdama personažus, o ir scenarijus – itin bauginantis“, – per filmo pristatymą sakė „Bye Bye Man“ personažą įkūnyjęs Dougas Jonesas.

Siaubo trileris „Bijok jo vardo“ į kino teatrus atkeliaus jau sausio 13-ąją. 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"