fbpx
Naujienos

Siaubo filme „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ jauną merginą persekios kraupios paslaptys ir už mirtį baisesnis blogis

2014
2014
Kadras iš filmo „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“
„ACME Film“ archyvas

Šį lapkritį šiurpinančius kino įspūdžius užtikrins naujasis siaubo filmas „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ (angl. „Jessabelle“). Jo istorija papasakos tragiškus merginos vardu Džesabelė gyvenimo pokyčius – prarastą mylimąjį, negalią ir tėvo namuose jos tykantį ilgametį blogį.

Prie „Pjūklo“ frančizės filmų besidarbavusio Kevino Greuterto filmas prasideda pažintimi su centriniu juostos personažu – Džesabele, kurią visi vadina tiesiog Džese. Iki skaudžios gyvenimo tragedijos ji džiaugėsi gyvenimu ir kūrė ateities planus, tačiau gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Pagrindinę heroję įkūnijo Australijos teatro, televizijos ir kino aktorė Sarah Snook, kurią žiūrovai galėjo matyti tokiuose filmuose kaip „Miegančioji gražuolė“ ir „Padėkit tapti tėčiu“. Tačiau didžiausio kritikų dėmesio raudonplaukė sulaukė drauge su Ethanu Hawke pasirodžiusi 2014-ųjų mokslinės fantastikos trileryje apie keliones laiku – „Predestinacija“ (angl. „Predestination“). Australė susižėrė daugiau pagyrų nei jos labiau patyręs kolega ir jau dabar jai prognozuojama šlovė Holivude.

Savo talentą S.Snook įrodo ir juostoje „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“. Sielvartaudama dėl avarijoje žuvusio mylimojo, prie neįgaliojo vežimėlio prikaustyta filmo herojė Džesė grįžta į tėvo namus Luizianos valstijoje. Čia ji netyčia atranda vaizdo įrašus, iš kurių į ją kreipiasi seniai mirusi, taro kortomis besidomėjusi motina. Reginys stebina ir baugina. Tuoj po to merginą ima persekioti balsai, judantys daiktai ir vizijos. Paaiškėja, kad Džesę vaikosi prakeikimą pasiuntusi dvasia, siekianti ją nužudyti. Kraupi antgamtinė jėga nekantriai laukė Džesės sugrįžimo ir neketina nurimti. „Tas daiktas šiose juostose – nėra tavo motina“, – anonse tepasako merginos tėvas, mėgindamas sunaikinti kasetes.

Tačiau vienintelis žmogus mėginantis pagelbėti Džesei kovoje su piktąja dvasia – jos bičiulis Prestonas, kurio rolė teko amerikiečių aktoriui Markui Webberiui. Jis tarsi angelas sargas vaduoja merginą nuo pavojų.

„Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ garantuos daugybę aštrių įspūdžių ir kraują stingdančių akimirkų, o filmo sėkmę galima prognozuoti dėl puikios prie juostos prisidėjusio prodiuserio, anksčiau dirbusio prie tokių juostų kaip „Tūnąs tamsoje“, „Paranormalūs reiškiniai“ ir

Juosta „Džesabelė: dvasios prakeiksmas” Lietuvos žiūrovus šiurpins nuo lapkričio 7-tos dienos.

Filmo „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ anonsas:

 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"