fbpx
Naujienos

Siaubo filmui „Piktieji numirėliai prisikelia“ panaudota 6500 litrų dirbtinio kraujo: žiūrovams prireiks kantrybės

Kadras iš filmo „Piktieji numirėliai prisikelia“
ACME Films

Legendinio režisieriaus Samo Raimi filmų saga „Piktieji numirėliai“ jau seniai tapo neginčijama siaubo žanro klasika. Jau šį penktadienį, balandžio 21 dieną, kino teatruose pasirodo naujausia serijos juosta „Piktieji numirėliai prisikelia“, kurioje pasakojama šiurpinanti dviejų seserų – Betės ir Elės – istorija.

Kaip teigia užsienio spauda, filmo kūrėjai iš pradžių juostą ketino pristatyti vienoje iš video turinio platformų, tačiau prieš premjerą vykdytos testinės peržiūros buvo taip teigiamai įvertintos žiūrovų, kad nuspręsta siaubo dramą pristatyti didžiuosiuose ekranuose.

Tiesa, žiūrovai turėtų pasiruošti išties šiurpiam įspūdžiui – prieš premjerą režisierius Lee Croninas atskleidė, jog filmavimams buvo paruošta, o vėliau išnaudota net 6500 litrų netikro kraujo.

Kadras iš filmo „Piktieji numirėliai prisikelia“
ACME Films

„Jokiu būdu nesakau, kad išnaudotas netikro kraujo kiekis savaime žada siaubą kino salėje, viskas priklauso nuo to, kaip sugebi tokias detales išnaudoti. Mes orientavomės į šiurpų bendrą įspūdį, į pačią istoriją, kuri prikaustys nuo pat pirmųjų scenų“, – teigė filmo kūrėjas.

Jis pasakoja, jog pagrindinis tikslas kuriant juostą „Piktieji numirėliai prisikelia“ buvo priversti žiūrovus įsimylėti juostos herojus, o po to parodyti, ką šie išties sugeba.

Kadras iš filmo „Piktieji numirėliai prisikelia“
ACME Films

„Žiūrovams tik pasakysiu, jog jums prireiks kantrybės. Viskas. Visa kita padarėme kurybinio proceso metu. Iš kino salės išeisite beprotiškai išsigandę ir nesakykite, kad mes neįspėjome“, – įtartinai šypsodamasis sakė L. Croninas.

Juosta pasakos apie su trimis vaikais ankštame Los Andželo bute gyvenančią Elę, kuri netikėtai sulaukia savo daugybę metų nematytos sesers Betės vizito. Elės namo užkaboriuose seserys suranda seną paslaptingą knygą, kuri, kaip netrukus paaiškėja, savyje slepia pragarišką galią atgaivinti mirusiuosius. Kuomet į šį pasaulį ima veržtis negyvus kūnus užvaldantys demonai, seserys susiduria su kraują stingdančia, makabriška ir siaubinga šeimos versija.

Siaubo filmas „Piktieji numirėliai prisikelia“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo šio penktadienio, balandžio 21 dienos.

Filmo anonsas:  

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"