fbpx
Naujienos

Siaubo trilerio „Mirties namai“ anonsas pradėjo naują filmų pristatymų erą

Rugpjūčio 26 dieną į kino teatrus atkeliauja siaubo trileris “Mirties namai”, kuris pasakos apie tai, kaip lengvų pinigų troškimą keičia siaubas ir desperatiškas noras išgyventi. Filmą kūrusi “Sony Pictures Entertainment” sugalvojo neįprastą būdą šį filmą reklamuoti, o reklamos profesionalai tai vadina nauja šios srities eros pradžia.

Mobiliojoje programėlėje “Snapchat” buvo paskelbtas 360 laipsnių vaizdą rodantis vaizdo įrašas, kuriame galima iš visų pusių apžiūrėti filme vykstantį veiksmą ir net jame sudalyvauti. Šia galimybe pasinaudojo jau daugiau nei 150  milijonų juosta susidomėjusių žiūrovų. Pirmiausiai ši galimybė buvo suteikta tik JAV gyvenantiems žmonėms, vėliau ja galėjo pasinaudoti ir D. Britanijos bei Australijos gyventojai.

“Užsidėkite ausines ir žiūrėkite tai būdami visiškoje tamsoje. Tai beprotiškai kraupi patirtis”, – prie video pakomentavo vienas gerbėjas.

“Tiesiogine ta žodžio prasme, iš baimės negaliu net kvėpuoti,” – savo patirtimi dalijosi kitas kinomanas.

Filmo režisierius Fede Alvarezas sako, jog įkvėpimas kurti šį filmą atsirado iš jo asmeninės patirties: vyras augo Montevidejuje, Urugvajuje ir jį supo panašios istorijos.

“Mūsų tikslas buvo sukurti ne šiaip įprastą filmo anonsą, bet tokį įrankį, kuris leistų patirti kai ką naujo, neįprasto. Norėjau, kad žmonės pajustų daugiau baimės, nei šiaip žiūrėdami siaubo filmą, įžengtų į mūsų sukurtų herojų pasaulį. Be to, šiame pasaulyje turime ieškoti ir kurti naujoves, jei norime būti pastebėti”, – sakė režisierius.

Trileris pasakoja apie tai, kaip trys jaunuoliai nusprendžia apiplėšti aklo karo veterano namus. Paaiškėja, kad jis – ne toks jau bejėgis, mat regos negalią turintiems žmonėms paaštrėja kitos juslės. Ypač – klausa.

Režisierius pasakoja, jog aktoriams filmavimų metu parūpino specialias linzes, kurios pablogina regą, todėl jie galėjo puikiai įsijausti į silpniau matančių gyvenimą arba tamsoje vykstantį veiksmą.

Įtampos kupinas trileris „Mirties namai“ Lietuvoje pradedamas rodyti rugpjūčio 26 dieną. Kviečiame pamatyti šiurpą keliantį jo anonsą:

https://youtu.be/GSPhmt84MwE

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"