fbpx
Naujienos

Siaubo trileris „Kerė“ buvo papildytas trimis naujomis scenomis, kad žiūrovams įvarytų dar daugiau išgąsčio

„Kerė“
„Kerė“
Kadras iš filmo „Kerė“
„ACME Film“ archyvas

Mažiau kaip po dviejų savaičių Lietuvos kino teatrus pasieks gardus kąsnelis siaubo filmų mėgėjams – naujoji genialaus Stepheno Kingo 1974-aisiais sukurto romano „Kerė“ (angl. „Carrie“) to paties pavadinimo ekranizacija. JAV kino kritikai jau pažėrė pagyrų pagrindinį vaidmenį atlikusiai aktorei Chloe Grace Moretz, kuri, pasak jų, itin artima merginai, aprašytai St.Kingo romane.

Beje, „Kerės“ kino teatrų žiūrovams teko gerokai palaukti – dar pavasarį pasirodyti turėjusio filmo gamyba užtruko pusmečiu ilgiau. Nors pikti liežuviai plakė, kad kūrėjai buvo nepatenkinti kai kuriomis detalėmis ir nusprendė perfilmuoti ar iš esmės pakeisti kai kuriuos juostos elementus, portalui Fangoria.com aktorė Ch.G.Moretz sakė, kad tam buvo kitokia priežastis – norėta pridėti keletą kraupių scenų.

„Kalbant atvirai, filmas buvo tik pailgintas. Gegužę vykusių papildomų filmavimų Toronte metu buvo sukurtos trys naujos scenos, kuriose pasirodau su aktore Julianne Moore (ji vaidina Kerės motiną, – red. past.). Dėl jų, esu tikra, „Kerė“ tapo dar tamsesnė ir gilesnė. Šiuo atveju jokios kitos scenos nebuvo iškirptos ar pakeistos, tiesiog buvo pridėta papildomo siaubo ir įtampos“, – teigė pagrindinę rolę atlikusi aktorė.

Naująją „Kerės“ ekranizaciją į ekranus perkėlė režisierė Kimberly Peirce, pažįstama kaip dramos „Vaikinai neverkia“ (angl. „Boys Don‘t Cry“) kūrėja. Jos teigimu, nors esminis filmo siužetas toks pats, kaip ir 1976-aisiais pasirodžiusios Briano De Palmos ekranizacijos, žiūrovai nepritrūks staigmenų ir naujų interpretacijų, o herojės Kerės Vait konfliktas su motina ir pikta jai linkinčiu pasauliu bus dar gilesnis.

Šiurpą keliantis siaubo trileris „Kerė“ papasakos apie niekuo neišsiskiriančią merginą vardu Kerė, kurią bendramoksliai pasirenka savo patyčių taikiniu. Mergina neturi tėvo, o jos motina – tikra religinė fanatikė. Uždaro būdo Kerė kenčia patyčias nuo pat pirmos klasės, tačiau jos gyvenimas pasikeičia, kai ji atranda galinti mintimis judinti daiktus. Merginos kantrybė išsenka, kai išleistuvių vakarą bendramoksliai sumano iš jos žiauriai pasišaipyti. Tuomet ateina metas kentėti Kerės skriaudikams…

Kraupi, keršto ir kraujo trokštanti „Kerė“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau gruodžio 20 dieną.

Siaubo filmo „Kerė“ anonsas:

Komentarai