fbpx
Naujienos

Silvestras Stalone ir Deivas Bautista pristato filmo „Pabėgimo planas“ tęsinį

Filmas „Pabėgimo planas“
„Du Kine“ archyvas

Kai 2013 m. filme „Pabėgimo planas“ aktorius Silvestras Stalone pasirodė saugumo eksperto Rėjaus Breslino vaidmenyje, jis įrodė, kad neįveikiami kalėjimai šiame pasaulyje neegzistuoja. Šįkart, filmo tęsinyje „Pabėgimo planas 2“ (orig. „Escape Plan 2: Hades“), iš naujo sudaryta elitinė saugumo ekspertų komanda mėgins įsibrauti į visiškai kompiuterizuotą „Hades“ kalėjimą.

Pirmajame filme kino žiūrovai išvydo ilgai kino pasaulyje lauktą buvusių veiksmo filmų konkurentų – Silvestro Stalone ir Arnoldo Švarcnegerio – duetą. Nors šie aktoriai prieš tai buvo trumpai pasirodę kartu „Nesunaikinami“ frančizėje, tačiau veiksmo trileris „Pabėgimo planas“ tapo pirmuoju bendru kino legendų projektu.

A. Švarcnegerio filmo tęsinyje neišvysime, tačiau prie S. Stalone aktorių komandos prisijungia „Keršytojai. Begalybės karas“ žvaigždė Deivas Bautista. Be to, naujajam pagrindinių aktorių duetui įsilaužti į beprotišką kalėjimą padės ir reperis Curtis „50 Cent“ Jackson, tuo tarpu kalėjimo vadovo ir filmo piktadario vaidmenyje išvysime „Anarchijos vaikai“ žvaigždę Titus Welliver.

Pasirodęs filmo „Pabėgimo planas 2“ anonsas tikrai nestokoja veiksmo ir supažindina su istorijos tęsiniu – kai Rėjaus Breslino labiausiai patikimas agentas Shu Ren (akt. X. Huangas) yra pagrobiamas ir įkalinamas „Hades“ kalėjime, iš kurio dar niekam nėra pavykę pasprukti, Rėjus su senų bičiulių pagalba nusprendžia surasti ir išlaisvinti į nelaimę patekusį draugą.

Kadangi pirmasis filmas tapo tikru veiksmo hitu, netrukus kino studija „Lionsgate“ patvirtino kurianti tęsinį, vėliau tapusiu dvejais atskirais filmais.

Nepaisant to, kad kinuose dar nepasirodė antrasis filmas, jau yra kuriama trečioji istorijos dalis, kurioje Silvestras Stalone kartu su Deivu Bautista mėgins įsilaužti į Šaušenką, tą patį legendinį kalėjimą, kuriame buvo nufilmuotas 1994 m. JAV draminis filmas „Pabėgimas iš Šoušenko“, iki šiol pirmaujantis geriausių pasaulio filmų sąraše.

Filmo anonsas:

 

Komentarai