fbpx
Kino industrija, Naujienos

Skelbiama aktorių atranka į lietuvišką serialą

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Jurgita Jurkutė, Justė Zinkevičiūtė
 Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Jurgita Jurkutė, Justė Zinkevičiūtė
Serialo „Meilė kaip mėnulis” aktorės
LRT archyvas

Visada svajojote apie sceną ir televiziją, bet neišdrįsote prisipažinti garsiai? O gal esate profesionali aktorė, tačiau jums vis nepasiseka nutverti laimės paukštę? Prodiuserių kompanijos „Videometra“ ir „Singing Fish“ kartu su LRT televizija suteikia neįtikėtiną galimybę dalyvauti kuriant naują, populiarų serialą. Skelbiamas viešas konkursas 20-30m. merginoms, svajojančioms tapti aktorėmis.

Viena didžiausių prodiuserių kompanijų Lietuvoje „Videometra“ nekantrauja pamatyti naują veidą televizijos ekranuose. Kompanijos kūrybinė komanda jau ne kartą rizikavo pasirinkdama nežinomas merginas ir patikėdama joms pagrindinius vaidmenis serialuose. Dabar tai jau visiems gerai žinomos ir aktorės profesiją pasirinkusios Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Jurgita Jurkutė, Justė Zinkevičiūtė.

Intriguojantį televizijos serialo „Meilė kaip mėnulis” scenarijų kuriantis Aidas Žiliukas naująją veikėją žada įtraukti į sparčiai besirutuliojantį pirmojo serialo sezono veiksmą, o antrajame sezone su jos pagalba sumaišyti visas kortas seniesiems serialo herojams. Pirmieji filmavimai su būsima TV žvaigžde prasidės jau spalį.  Naujas veikėjas – naujam sezonui!

Nieko nelaukdami LRT serialo kūrėjai skelbia išankstinę registraciją į serialo „Meilė kaip mėnulis” atranką. Laukiama 20 – 30 metų amžiaus merginų, su vaidybos patirtimi ar be jos.  Merginos turi atsiųsti dvi nuotraukas (visu ūgiu ir iš profilio) bei informaciją apie save (amžius, gyvenamoji vieta, profesija, priežastis, kodėl mergina norėtų vaidinti seriale). Laiškų laukiama adresu media@videometra.lt iki spalio 1 d.

Atranka vyks spalio 3 d. sostinės Senamiestyje esančiame klube „Mojo Lounge“. Čia naują serialo aktorę rinks režisierius ir pagrindinio „Meilės ir mėnulio“ vaidmens atlikėjas Mykolas Vildžiūnas, „Videometros“ vyr. prodiuseris Dominykas Kubilius, televizijos guru Arūnas Valinskas bei žavioji etnomuzikologė, radijo ir TV laidų vedėja Zita Kelmickaitė.

Atrankos metu bus patikrinti merginų vaidybos įgūdžiai, drąsa, iškalba ir kiti aktoriams itin svarbūs dalykai. Po atrankos susirinkusiųjų laukia daug staigmenų pateiksiantis „Mėnulio pilnaties vakarėlis“.

Jei norite svajonių darbo, dalyvaukite atrankoje! Kartu tai bus puiki proga pamatyti, kaip kuriami lietuviški serialai, susipažinti su profesionaliausias kūrėjais, įgauti vaidybos patirties.

Serialą „Meilė kaip mėnulis“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį, 19:50 val. per LRT televiziją.

Komentarai