fbpx
Kino industrija, Naujienos

Skelbiamas 2019 metų Lietuvos kinematografininkų sąjungos apdovanojimo konkursas!

LKS apdovanojimas

Apdovanojimas teikiamas už reikšmingiausią Lietuvos kinematografininkų sąjungos narių sukurtą kino kūrinį (kūrybinį darbą) kasmet. Apdovanojimui siūlomas kūrinys turi būti sukurtas ir viešai parodytas ne anksčiau kaip 2018 m. gruodžio 1 d. ir ne vėliau kaip 2019 gruodžio 1 d.

Nugalėtojui bus įteiktas laureato pažymėjimas ir prizas. Apdovanojimo komisija taip pat gali pažymėti ir kitus kūrybinius darbus, skirdama diplomus.

Kas šiemet bus apdovanotas kinematografininkų sąjungos prizu, diplomais spręs naujai sudaryta apdovanojimo komisija: kino kritikė Auksė Kancerevičiūtė, kino operatorė Kristina Sereikaitė,  animacinio kino kūrėjas Ilja Bereznickas, kino režisierius Aloyzas Jančoras ir kino operatorius Viktoras Radzevičius.

Sąjungos apdovanojimo teikimo iškilmės įvyks š. m. gruodžio mėnesį 17 dieną. Apdovanojimo iškilmių partneris – Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus. Apdovanojimo rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba ir Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija AVAKA.

Filmų pateikimas konkursui:

Apdovanojimo komisija gali svarstyti Sąjungos narių sukurtus vaidybinius, dokumentinius ir animacinius filmus, viešai parodytus ne anksčiau kaip 2018 m. gruodžio 1 d. ir ne vėliau kaip 2019 gruodžio 1 d.

Komisija taip pat gali svarstyti Sąjungos nario kūrybinį darbą filme, kurio režisierius nėra Lietuvos kinematografininkų sąjungos narys.

 Teikiant filmus reikia pridėti:

1.Filmo aprašymą;

2.Komandos narių, kurie priklauso sąjungai, sąrašą;

3.Filmo nuorodą. Galite pateikti ir kitais formatais. Pateikiant DVD formatu reikėtų 5 kopijų.

Labai prašome Apdovanojimo komisijai sudaryti galimybes peržiūrėti jūsų sukurtus filmus arba filmus, kurių kūrime dalyvavote – iki š. m. lapkričio 20 dienos.

Informacija telefonu: (8 5) 212 07 59, mob. 8 60242540 arba el. p. lks@kinosajunga.lt

Komentarai