fbpx

KINFO.LT yra nekomercinis kino naujienų puslapis, kuris gyvuoja savanorių entuziastų pastangomis. Pajamos iš reklamos vos padengia talpinimo paslaugas, todėl mums Jūsų, skaitytojų parama yra labai svarbi. Suprantame, kad kiekvienas skaičiuoja savo pinigus, todėl Jūs galite paremti pervesdami savo 1,2% nuo pajamų mokesčio, kurio nepaskyrus Jums patiems, tai už Jus padaro valstybė perskirstydama savo nuožiūra. 

Paremkite mus skirdami 1,2%, jeigu norite, kad „KINFO“ ir toliau:

  • Ir toliau rašytų ir skleistų informaciją apie kiną ir kino renginius;
  • Patogiai talpintų visas su kinu susijusias naujienas;
  • Informuotų apie kino kultūros plėtrą Lietuvoje;
  • Populiarintų nacionalinį kiną;
  • Nenustotų plėsti savo veiklos sričių;
  • Išliktų nepriklausomu ir objektyviu naujienų skleidėju;

Kaip pervesti 1,2% paramos VšĮ „KINFO.LT“:

Kas gali pervesti 1,2% nuo pajamų mokesčio? Asmenys, gavę pajamų 2020 metais, t.y dirbę pagal darbo sutartį ar individualią veiklą ar kitą veiklą.

Spaudžiate https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Deklaravimas/Formu_teikimas/Paramos_skyrimas/Pildyti_nauja_forma.aspx ir prisijungiate prie VMI deklaravimo sistemos savo pasirinktu būdu.

Pasirenkate „Forma elektroniniam pildymui“. Jei nematote formos, meniu kairėje pasirinkite „Pildyti formą“ ir tuomet „Prašymas skirti paramą“.

Atsidarę formą užpildote šiuos laukus:

5 Įrašote mokestinį laikotarpį už praeitus metus 2020, pasirenkate varnelę „S6 Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams“. Gavėjo tipą (E1) pasirenkate 2 – Paramos gavėjas, Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2) įvedate mūsų VšĮ „KINFO.LT“ kodą 303051106, E3 VšĮ „KINFO.LT“ bei į laukelį E4 įvedate skaičiuką 1,2 E5 – laikotarpis iki kada skiriama parama (Jei nurodysite keletą metų į priekį – nereikės kasmest pildyti formos. Su šia forma taip pat galima bet kada atsisakyti skirti paramą arba pakeisti gavėją.

Viskas, pasitikrinate, ar nėra klaidų paspaudę raudoną šauktuką viršuje, ir spaudžiate mygtuką Pateikti deklaraciją.

Deklaruoti pajamas ir skirti paramą galima iki 2020 liepos 1 dienos.

Daugiau informacijosapie paramos skyrimą VMI puslapyje čia >