fbpx
Naujienos

Spike‘o Lee trileryje „Senis“ – Josho Brolino ir jam į dukras tinkančios Elizabeth Olsen sekso scena

Kadras iš filmo „Senis“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Senis“
„ACME Film“ archyvas

Intriguojantis, įtraukiantis ir aštrių emocijų žadantis naujausias žymaus režisieriaus Spike‘o Lee darbas, mistinis trileris „Senis“ (angl. „Oldboy“) Lietuvos kino teatrus pasieks jau rytoj. Pagrindinį herojų įkūnijo aktorius Joshas Brolinas, kurio personažui teko 20 metų be priežasties kalinto vyro lemtis, tačiau siekdamas keršto jis ne tik nuolat grumsis su laiku ir emocijomis, bet ir pasimėgaus keletu atokvėpio minučių dailios merginos draugijoje.

Piktavalių žaislu tapusio herojaus paguoda taps žavinga jauna aktorė Elizabeth Olsen. Būtent ji ištiesia pagalbos ranką atsakymų ieškančiam vyrui ir, žinoma, neapsieina be intymumo kibirkščių.

24-erių mergina pasakojo jutusi, kad net būdamas puikiu profesionalu, jai į tėvus tinkantis 45-erių J.Brolinas nesijuto šimtu procentų patogiai, kai jiedu filmavosi meilės scenose.

E.Olsen teigimu, ji buvo labiau atsipalaidavusi nei vyresnis jos kolega, juolab jai režisierius S.Lee iš anksto pažadėjo, kad nereikės visiškai apsinuoginti. „Joshui ta scena buvo tikrai keista, juk jis turi mano amžiaus dukrą, tad neabejoju, kad jis buvo labiau sutrikęs nei aš. Prieš filmuodami sekso sceną jau buvome spėję susigyventi su kūrybine grupe ir režisieriumi. Aš su Spike‘u šį epizodą aptariau iš anksto – ką galėsiu padaryti ir ko nenorėčiau – tad jokių nesklandumų nebuvo“, – 3news.co.nz sakė aktorė, kuri yra jaunesnioji dvynių Mary-Kate ir Ashley Olsen sesuo.

Siūlome pažiūrėti režisieriaus S.Lee ir aktoriaus J.Brolino atsiliepimus apie filmą „Senis“:

Filme „Senis“ žiūrovai susipažins su reklamos versle dirbančio Džo, kuris pagrobiamas ir įkalinamas, istorija. Niekas neprašo išpirkos, niekas nepaaiškina tokio elgesio motyvų, tačiau vyras laikomas vienutėje dvidešimt metų kol vieną dieną visiškai netikėtai jis pabunda laisvėje. Dabar vyras pasiryžęs surasti savo skriaudikus.

Kančia virtęs gyvenimas, bandymas atrasti išsigelbėjimą ir atsilyginti kaltininkams mistiniame S.Lee (rež. „Savas žmogus“, „Ji manęs nekenčia“, „Semo vasara“, „Elkis teisingai“) trileryje „Senis“ – jau nuo lapkričio 29 dienos.

„CLINIC 212“ informacija

Komentarai