fbpx
Naujienos

Startuoja naujas intriguojantis šou: jo žvaigždėms vieno vyro neužtenka

„Ieškau brolio vyro“ herojai Karlas, Kenija, Tigeris

Radus tą vieną ir vienintelį išrinktąjį, tikros meilės paieškos nebūtinai turi pasibaigti. Naujo realybės šou „Ieškau brolio vyro“ herojės yra įsitikinusios, kad jausti artimą meilės ryšį galima daugiau nei vienam vyrui. Kaip keturioms moterims seksis naviguoti poliandrinių santykių labirintuose, žiūrovai išvysti gali jau dabar.

Poliandrija apibrėžiama kaip poligamijos tipas, kai moteris gyvena sąjungoje su daugiau nei vienu vyru. Nors šie santykiai daugelyje valstybių negali būti įteisinti oficialiai, nemažai porų Jungtinėse Amerikos Valstijose pritaria tokiam gyvenimo būdui. Naujo šou „Ieškau brolio vyro“ herojai – būtent tokie.

Kur poliandriniuose santykiuose nubrėžiamos meilės ir artumo ribos bei kaip poros priima jų gyvenimus pakeisiančius sprendimus, jau galima išvysti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Meilė ir keli vyrai – viskas vienu metu

Pagrindinės „Ieškau brolio vyro“ herojės – Kenija, Elisa, Kim ir Chara – propaguoja poliandrinius santykius ir artimą meilės ryšį tuo pačiu metu jaučia daugiau nei vienam vyrui. Nepaisant to, jų santykių istorijos ypač skirtingos.

Teksase gyvenanti Kenija turi tris suaugusius vaikus ir vyrą Karlą, su kuriuo susituokė prieš daugiau nei du dešimtmečius. Nors prieš dešimt metų jos dėmesį patraukęs Tigeris be didelių problemų patenkino Kenijos emocinius ir fizinius poreikius, į šou herojė ateina ieškodama dar daugiau jaudulio ir nuotykių. Kaip Karlas ir Tigeris reaguos į dar vieną vyrą šeimoje?

Su panašia dilema susiduria ir Kim bei jos vyras Dustinas ir partneris Vinsonas iš Šiaurės Karolinos valstijos. Šiuo metu Kim palaiko puikius santykius su abiem vyrais, tačiau trokšta dar vieno. Seriale paaiškės, ar partneriai yra pasiruošę įgyvendinti Kim norus ir į šeimą įsileisti dar vieną naujoką.

Dar viena šou pasirodysianti pora – tai jaunavedžiai Elisa ir Maikas iš Los Andželo, Kalifornijos. Nors herojė trokšta turėti kelis vyrus, Maikas pripažįsta jaučiantis pavydą. Ar bus peržengta pasitikėjimo vienas kitu riba ir pora išliks kartu, o gal net pagausės?

Apie kiek kitokį šeimos pagausėjimą galvoja ir šiuo metu du artimus partnerius turinti Chara. Pagrindinė jos užduotis yra išsirinkti, kuris vyras – buvęs jos sutuoktinis Patrikas ar vienišius Noble – yra vertas tapti biologiniu jos vaiko tėvu.

Kur pasisuks laidos herojų likimai? Naują intriguojantį realybės šou „Ieškau brolio vyro“ jau galima peržiūrėti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, kurianti ir platinanti diferencijuotą turinio ir prekių ženklų katalogą televizijoje, kine ir internete. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „HBO Max“, „HGTV“, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Pictures“, „Warner Bros. Television“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Komentarai