fbpx
Naujienos

Stilingame aferų trileryje „Susikaupk“ jausmus su darbu sumaišęs Willo Smitho herojus mėgins išnešti sveiką kailį

Kadras iš filmo „Susikaupk“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Susikaupk“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Susikaupk“
„ACME Film“ archyvas

Juostos „Kvaila, beprotiška meilė“ (angl. „Crazy Stupid Love“) scenarijaus autoriai ir režisieriai Glennas Ficarra ir Johnas Requa vasario pabaigoje į kino teatrus atgabena šmaikščių scenų ir dialogų nepašykštėsiantį stilingą aferų trilerį „Susikaupk“ (angl. „Focus“). Pagrindinius vaidmenis naujojoje juostoje atliko charizmatiška aktorių pora – puikiai žinomas Willas Smithas ir dėmesio po vaidmens filme „Volstryto vilkas“ sulaukusi gražuolė Margot Robbie.

Kritikų teigimu, filmo „Susikaupk“ kūrėjams pavyko pateikti modernią istoriją ir tuo pačiu suteikti jai klasikinio šarmo. Juostoje W.Smithui teko patyrusio sukčiaus Nikio vaidmuo. Jis yra gerai perpratęs žmonių psichologiją ir išsirinkęs auką lengvai apsuka ją aplink pirštą. Tačiau vyras išsiblaško, kai jo akiratyje pasirodo efektinga ir gudri šviesiaplaukė Džesė. Nusikaltėlės karjerą pradėti nutarusi mergina pasiprašo į Nikio mokines. Pasakyti „ne“ tokiai moteriai jis nesugeba. Pradėjęs dalytis amato subtilybėmis aferistas supranta, kad Džesė turi talentą, tačiau į jų darbą įsimaišę jausmai ir intymumas nieko gera nežada. Nikis nutraukia santykius, nujausdamas, kad šie tik atneš bėdą.

Po trejų metų sukčius sutinka buvusią mokinę Buenos Airėse. Žavingoji Džesė iš pradedančiosios jau virtusi tikra aferų meistre, fatališka moterimi. Jų aistra vėl pradeda rusenti, bet į Argentiną Nikis keliavo ne meilės ieškoti. Vėl įsižiebę jausmai sujaukia kruopščiai ruoštą nusikaltimo schemą ir W.Smitho herojaus gyvybei ima grėsti rimtas pavojus.

Poros chemija ekrane

M.Robbie ir W.Smithas buvo pasirinkti pagrindinių herojų vaidmenims filme „Susikaupk“ po nemažai aktorių atrankų. Iš juostos anonso panašu, kad kūrėjai savo tikslą pasiekė – atrodo, kad juosta tiesiog įelektrinta seksualumu. Į Nikio ir Džesėa vaidmenis pretendavo dar keletas išties garsių Holivudo aktorių: iš pradžių manyta, kad šiame filme vėl drauge pasirodys juostoje „Kvaila, beprotiška meilė“ įsimylėjėlius vaidinę Ryanas Goslingas ir Emma Stone, vėliau juos pakeitė Benas Affleckas ir Kristen Stewart, tačiau galiausiai buvo pasirinkti W.Smithas ir M.Robbie.

Milžiniški pinigai, kunkuliuojančios aistros ir charizmatiškas aktorių duetas filme „Susikaupk“ – jau nuo vasario 27 dienos.

Flirto kibirkštėlių prisotintas filmo „Susikaupk“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"