fbpx
Naujienos, Sidabrinė gervė

Stilistas J. Šatas apie „Sidabrinė gervė“ stilių: išrink stilingiausią viešnią

Sidabrine_gerve_koliazas
„Sidabrinė gervė“
LiKA archyvas

Lietuvoje vis dažniau rengiami ir organizuojami prabangūs ir didelio visuomenės dėmesio susilaukiantys renginiai. Vienas iš tokių – tradiciniai kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“. Gegužės 27-ąją, jau devintą kartą rengiami apdovanojimai į iškilmingą ceremoniją sukvies būrį Lietuvos kino, verslo, politikos ir pramogų pasaulio įžymybių, kurios stengsis pademonstruoti nepriekaištingą ir prabangų stilių.

Ne vienos Lietuvos žvaigždės pamėgtas ir nuo pat pirmųjų metų „Sidabrinė gervė“ stiliumi besirūpinančio Kęsto Rimdžiaus komandoje dirbantis stilistas Joringis Šatas sako, kad didžiausia klaida, kokią daro žmonės eidami į tokius iškilmingus renginius, yra savo įvaizdžio „nupiginimas“.

„Geriau atrodyti kukliau, nei stengtis save padabinti nereikalingais aksesuarais ar apnuoginti kūno vietas, kurios atkreips dėmesį į figūros problemas ar amžių. Dažnai net puikiai parinktą suknelę gali sugadinti netinkamo atspalvio pėdkelnės, kurias reikėtų derinti prie savo odos spalvos ir batelių. Be abejo, svarbi įvaizdžio detalė yra manikiūras, pedikiūras, makiažas ir šukuosena. Jei plaukai „šauks“, kad pritrūko valandos pasiruošimui, neišgelbės niekas. Tokiu atveju, geriau tvarkingai sušukuoti plaukai, nei išsidraikiusios garbanos“, – patarimus dalino stilistas.

J. Šatas pabrėžė, kad vienas blogiausių variantų – tai pėdkelnės ir atviri bateliai. Stilistas priminė, kad ir vyrams derėtų nepamiršti savo aprangos: „Jei atsisėdus, pasimato nuogos blauzdos, tai reiškia, kad kojinės yra gerokai per trumpos. Tokia klaida sugadintų net ir pačio įtakingiausio žmogaus, pasipuošusio nuostabiu kostiumu ar smokingu, įvaizdį.“

Stilistas J. Šatas peržvelgė „Sidabrinė gervė“ viešnias ir pateikė savo vertinimus. Apdovanojimų organizatoriai kviečia išrinkti, Jūsų nuomone, pačią stilingiausią viešnią!

 

Komentarai