fbpx
Naujienos

„Streiko“ anonsas: nuo riaušių, „tūsų“ ir narkotikų iki Beatos Tiškevič bučinio ir Justės Arlauskaitės-Jazzu sekretorės

Aktoriai Ebeneezer Nii Sowah Beata Tiškevič Kadras iš filmo „Streikas“
Aktoriai Ebeneezer Nii Sowah Beata Tiškevič
Kadras iš filmo „Streikas“

Likus vos šiek tiek daugiau nei savaitei iki premjeros, „Streiko“ kūrėjai pasidalino ilgai lauktu filmo anonsu. Pusantros minutės klipe akį traukia riaušės, vakarėliai, narkotikai, niujorkiečio Luke (aktorius Ebeneezer Nii Sowah) ir Martos (aktorė Beata Tiškevič) bučinys, dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu suvaidinta Vilniaus mero sekretorė ir dar daug daugiau.

Nors anonsas išduoda neįprastai daug filmo detalių ir siužetinių linijų, paliekama ne mažiau intriguojančių klausimų. Kodėl juodaodžio „didžėjaus“ Luke močiutė tik dabar pasikvietė savo anūką į Vilnių? Dėl ko su Luke pykstasi „beatmakerių“ vadybininkas Andy (aktorius Šarūnas Zenkevičius)? Kaip Vilniaus meras (aktorius Sakalas Uždavinys) susijęs su Luke problemomis? Galiausiai, dėl ko paskutiniame anonso kadre nustėra Andy ir Marta?..

Atsakymus į visus šiuos klausimus žiūrovai sulauks jau nuo rugsėjo 25 dienos, kai įvyks „Streiko“ nacionalinė premjera. Nuo rugsėjo 27-os dienos Romo Zabarausko „Streikas“ bus rodomas Vilniaus „Multikino“, „Pasakos“, „Skalvijos“ kino teatruose, Kauno kino festivalyje ir „Cinamon“ kino teatre Kaune, Šiaulių „Atlantis“, Panevėžio „Garse“, Klaipėdos „KKKC“. Filmui suteiktas „N-16“ reitingas.

Filmo „Streikas“ informacija

Komentarai