fbpx
Naujienos

Studentiško kino vakaruose „Romuvoje“ – daugiau nei kinas

„RoMOVIEški studentų ketvirtadieniai“ Kino teatro „Romuva“ archyvas
„RoMOVIEški studentų ketvirtadieniai“ Kino teatro „Romuva“ archyvas
„RoMOVIEški studentų ketvirtadieniai“
Kino teatro „Romuva“ archyvas

Kino teatre „Romuva“ įsibėgėja kas antrą savaitę vykstantys specialūs vakarai „RoMOVIEški studentų ketvirtadieniai“. Artimiausias renginys jau gruodžio 4 d. laukiami visi studentai – buvę, esami, būsiantys – neabejingi geram kinui bei jaukiai erdvei pokalbiams, diskusijoms, įvairioms akcijoms ir konkursams, nes specialiuose vakaruose lankytojų lauks ne tik kinas.

Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto kultūros vadybos studentų iniciatyva kilęs renginys suburia vis daugiau studentų norinčių atsipūsti nuo mokslų, ne veltui pasirinktas šūkis – „Pravėdink smegenis kine!“. Specialiai šiam projektui studentų sukurtas herojus Romukas, lydi visus „RoMOVIEškus studentų ketvirtadienius“ savo rekomendacijomis, įvairiomis akcijomis, nuolaidomis ir tuo, kas yra palanku studentui.

„RoMOVIEško studentų ketvirtadienio“ programa:

19 val. kino teatro „Romuva“ foje lankytojus pasitiks naujai įsikūrusi kavine su specialiu meniu bei medicinos studentų organizacija „LiMSA“ su įvairiomis interaktyviomis akcijomis.

Vakaro repertuare du kino filmai:

20 val. nuotykių komedija „Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo“ (rež. Felix Herngren) – pelningiausias visų laikų Švedijos filmas bei vienas populiariausių ir labiausiai lankomų šių metų kino festivalio „Kino Pavasaris“ filmų.

22 val. mistinis trileris „Stounhersto beprotnamis“ (rež. Brad Anderson) – kvapą gniaužiantis ir įtraukiantis filmas nepaliks abejingų.

Bilietas į vieną kino filmą su Lietuvos (LSP) ar tarptautiniu (ISIC) studento pažymėjimu kainuos 8 Lt, į du vakaro seansus tik 12 Lt.

Komentarai