fbpx
Naujienos

Suaugusiems skirtame naujajame komedijos „Nors mirk iš gėdos“ anonse – be nuogybių, bet su aštriais žodeliais

Kadras iš filmo „Nors mirk iš gėdos“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Nors mirk iš gėdos“
„ACME Film“ archyvas

Nauja pikantiška ir spalvinga komedija su Elizabeth Banks „Nors mirk iš gėdos“ (angl. „Walk of Shame“) sulaukė ir indeksu suaugusiems JAV pažymėto anonso – jame nėra nuogybių ar pernelyg nepadorių situacijų, tačiau netrūksta aštrių juokelių su seksualine potekste. Į kurioziškiausias situacijas E.Banks herojė Megan Mails paklius pavojingiausiuose Los Andželo rajonuose, tad veiksmo bus išties daug.

Naujajame gegužės 16 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančios komedijos anonse atsirado daugiau intymių detalių ir dialogų. Žinių vedėjos kėdės siekianti ambicinga reporterė patenka į nepavydėtiną situaciją – nusivylusi dėl negauto paaukštinimo ji su draugėmis liūdesį malšina audringame vakarėlyje. Galiausiai Megan atsiduria žavingo vaikino Gordono, kurį įkūnijo Jamesas Marsdenas, namuose, o vėliau ir pataluose. Jie šėlioja drauge, o vieną akimirką vyrukas net užsitempia pagrindinės herojės trumputę geltoną suknelę. Ši tuo metu laksto vienais apatiniais. Vėliau pabudusi iš svaigaus miego Megan sužino – jei ji spės per kelias valandas atvykti į darbą, jos lauks išsvajotoji pozicija.

Milžiniškam moters nusivilimui, vos jai pravėrus laiptinės duris, nutempiamas jo automobilis, kuriame rankinė su telefonu, pinigais ir dokumentais. Vilkėdama tą pačią viliokės suknelę ir klupdama avėdama aukštakulnes basutes Megan ryžtasi žūtbūt pasiekti televizijos studiją. Reikalas tas, kad pavojingame Los Andželo rajone geltona ir itin prigludusi suknutė labai krinta į akis. Juolab taip apsirengusios paryčiais vaikštinėja tik seniausios profesijos merginos – prostitutės. Tad nenuostabu, kad „mergina iš televizijos“ sulaukia kuo nepadoriausių pasiūlymų. Pagelbėti Megan nenori net policijos pareigūnai. Pasitikėdama tik savo jėgomis herojė žingsnis po žingsnio keliauja artyn tikslo vis pakliūdama į pavojų jos gyvybei keliančias situacijas. Merginos geltona suknele kelionė per Los Andželą tampa pagrindine dienos žinia ir televizijoje, tačiau ar tai privalumas?

Žavingoji šviesiaplaukė E.Banks filme „Nors mirk iš gėdos“, nors ir labai desperatiška, atrodo tiesiog puikiai ir meistriškai juokina žiūrovus. Tuo pat metu ją surasti mėgina geriausios draugės ir vaikinas, su kuriuo ji praleido naktį.

Indeksu „suaugusiems“ JAV pažymėtas naujasis komedijos anonsas, kuriame E.Banks pasirodys ir vienais apatiniais:

Nuotaikinga komedija „Walk of Shame” Lietuvos kino teatruose – nuo gegužės 16 dienos.

Lietuviškai titruotas komedijos „Nors mirk iš gėdos“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"