fbpx
Naujienos

Susitikimai su filmo „Ramybė mūsų sapnuose“ kūrybine grupe Lietuvos miestuose

Filmo „Ramybė mūsų sapnuose“ kūrybinė grupė Festivalio „Kino pavasaris“ archyvas
Filmo „Ramybė mūsų sapnuose“ kūrybinė grupė
Festivalio „Kino pavasaris“ archyvas

Nuo spalio 9 d. Šarūno Barto filmas „Ramybė mūsų sapnuose“ rodomas kino teatruose „Forum Cinemas“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, „Garse“ Panevėžyje, „Atlantis Cinemas“ Šiauliuose ir „Pirmas kadras“ Mažeikiuose.

„Kiekvienas kino kūrėjas remiasi savimi. Mano manymu, privalai būtų nuoširdus, kalbėti apie tai, ką žinai, jauti, esi išgyvenęs. Todėl aš stengiuosi aktoriui duoti tiek laiko, kiek jam tik reikia, kad galėčiau nufilmuoti kuo tikresnę jo emociją. Nenoriu žiūrovui meluoti. Visas išraiškos menas tuo ir įdomus, kad gali pamatyti kitą žmogų iš šono, su juo susitapatinti, nesijausti toks vienišas. Menas leidžia atitrūkti nuo savęs ir rasti išgyvenančių panašius jausmus. Tokį kiną ir stengiasi kurti“, – premjeros Vilniuje metu kalbėjo Š. Bartas.

Filmo „Ramybė mūsų sapnuose“ kūrybinės grupės susitikimai su žiūrovais:

  • spalio 12 d. kino centras „Skalvija“, Vilnius (premjera);
  • spalio 13 d. kino centras „Garsas“, Panevėžys;
  • spalio 14 d. kino centras „Romuva“, Kaunas (premjera);
  • spalio 15 d. kūrybinis inkubatorius „Kultūros fabrikas“, Klaipėda (premjera);
  • spalio 16 d. kino teatras „Spindulys“, Marijampolė (premjera).

Taip pat naujausia Š. Barto drama bus rodoma spalio 13 d. „Forum Cinemas“ Šiauliuose ir spalio 14 d. „Forum Cinemas Babilonas“ Panevėžyje.

Filmo anonsas:

 

Informacija apie filmą ir bilietai į jį: http://kinopavasaris.lt/lt/programa/5290-ramybe-musu-sapnuose

 

Komentarai

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias kino renginys Lietuvoje. Sukurtas 1995 metais, festivalis vieno didžiausių ir gausiausiai lankomų renginių šalyje vardą užsitarnavo pateikdamas žiūrovams kruopščiai atrinktą, didžiuosiuose pasaulio festivaliuose kino profesionalų ir mėgėjų įvertintą kino programą.