fbpx
Naujienos, Žiemos ekranai

Susitikimas „Išgyventi kaip kine“: apie nepriklausomą kino gamybą

„Išgyventi kaip kine“: apie nepriklausomą kino gamybą

Nepriklausomo kino gamyba vis labiau tampa neatsiejama šiuolaikinės kultūros dalimi, o savarankiškai, be rėmimo ar pagalbos dirbančių ir kuriančių režisierių, scenarijaus autorių, aktorių bei prodiuserių darbas – vis dažnesniu jos akcentu. Jie, kaip ir kiekvienas savo nepriklausomybę ir kūrybos laisvę labiau už bet kokius varžymus vertinantis kūrėjas, susiduria su kasdieniais sunkumais ir kliūtimis darbo organizavimo, finansavimo ir įgyvendinimo kontekste. Norėdamas atkreipti į tai atkreipti dėmesį ir nepriklausoma kino gamyba užsiimančių menininkų iššūkių iškelti į dienos šviesą, Prancūzų institutas Lietuvoje, rengia susitikimą “Išgyventi kaip kine” – apie nepriklausomą kino gamybą.

Susitikimo metu kartu su nepriklausomais režisieriais, aktoriais, scenarijaus autoriais, prodiuseriais ir kitais dalyviais, kalbėsimės apie kūrybinę ir vadybinę nepriklausomos kino industrijos pusę, jų pačių inicijuotus ir įgyvendintus naujausius projektus bei klausime, kaip jiems pavyksta – vieniems ir visiškai savarankiškai?

Dalyviai: poetė Indrė Valantinaitė, aktorė ir atlikėja Clotilda Solange Rigaud, prodiuseris Justinas Piliponis, scenaristė Birutė Kapustinskaitė ir aktorė Severija Janušauskaitė.

Susitikimas “Išgyventi kaip kine” vyks sausio 31 d., antradienį, 17 val., Coffee Inn Roasters (Pylimo g. 51, Vilnius).

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia. Kontaktinis asmuo: festivalio „Žiemos ekranai“ koordinatorė Kotryna Tamkutė, kotryna.tamkute@gmail.com; +370 686 30116

Komentarai