fbpx
Naujienos, Pamatyk kine

Šv. Valentino dienos proga – romantiškiausias apiplėšimas kino ekrane

„Pamatyk kine“ išskirtinius seansus pamėgę žiūrovai šv. Valentino dienos proga kviečiami į pasimatymą kino salėje. Kino klasikos gerbėjus pasitiks nepamirštamas, dviejų kino legendų, Audrey Hepburn ir Peterio O’Toole‘o duetas. Romantiškiausias kino istorijoje apiplėšimas „Kaip pavogti milijoną“ (How to Steal a Million, 1966) vasario 14 d. bus rodomas Vilniuje ir Kaune, o ypač nekantraujantys vilniečiai ir miesto svečiai filmą galės pamatyti jau šv. Valentino dienos išvakarėse – vasario 13 d.

Nuoširdi draugystė su garsiuoju dizaineriu Hubert‘u de Givenchy padėjo Audrey Hepburn pelnyti mados ir stiliaus ikonos titulą. Jo specialiai aktorei kurti drabužiai tiek filmavimo aikštelėje, tiek už juos ribų, visada išsiskyrė savo aristokratiškumu ir elegancija. Sabrinos (Sabrina, 1954) korsetinė balta suknelė, raudona suknelė iš filmo „Keistas veidelis“ (Funny Face, 1957) ir juoda suknelė iš „Pusryčiai pas Tifani“ (Breakfast at Tiffany’s, 1961) pateko į kino ir mados istorijos vadovėlius.

Žiūrovų atmintyje visiems laikams išliks ir Audrey Hepburn įvaizdis romantinėje komedijoje „Kaip pavogti milijoną“. Nėriniuota suknelė žemiau kelių su permatomis rankovėmis, ant veido uždėta kaukė ir nėriniuotos pėdkelnės – šis derinys, suteikęs pagrindinei filmo herojei drąsos iš muziejaus pavogti šeimos relikviją, kurios autentiškumą ruošiasi patikrinti meno ekspertai, po premjeros buvo aptarinėjimas ne mažiau negu pats filmas.

Žavus Audrey Hepburn partneris, apiplėšimo planą padedantis įgyvendinti Peteris O’Toole‘as, buvo prisipažinęs, kad jam teko prašyti režisieriaus Williamo Wylerio sumažinti kambarėlio po laiptine, kuriame filmo herojai praleidžia dalį filmo, dekoracijų dydį: „Audrey tokia plona, jog esant įprastomis sąlygomis, negalėčiau prie jos prisiglausti motyvuodamas tai vietos trūkumu.“

Vaidmuo savo žavesio neprarandančioje komedijoje „Kaip pavogti milijoną“ leido Audrey Hepburn suvienyti jėgas su jos talentą atradusiu režisieriumi – trijų „Oskarų“ laureatu Williamu Wyleriu. Būtent jis pakvietė jauną aktorę į Holivudą suvaidinti princesę juostoje „Atostogos Romoje“ (Roman Holiday, 1953).

Meno kūriniai filmuose vagiami, ieškomi, klastojami, jie slepia šeimos paslaptis, padeda surasti meilę, o kartais visa tai vyksta vienu metu. „Kaip pavogti milijoną“ išsiskiria itin šmaikščiomis apiplėšimo peripetijomis ir įsimintinais dialogais, kuriuos norisi cituoti pasibaigus filmui. Ne veltui JAV scenaristų gildija buvo nominavusi „Kaip pavogti milijoną“ geriausio komedijos scenarijaus kategorijoje.

Virtuoziška romantinė komedija „Kaip pavogti milijoną“ „Forum Cinemas“ kino teatruose bus rodoma tik šv. Valentino dienos proga: vasario 13 d. Vilniuje ir vasario 14 d. Vilniuje ir Kaune.

Anonsas:

Filmo „Kaip pavogti milijoną“ seansai Vilniuje vyks Vasario 13–14 d., Kaune Vasario 14 d.  Bilietų skaičius ribotas. Juos galima įsigyti: http://www.forumcinemas.lt/Event/306081/

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/405206003225939/

Komentarai