fbpx
Naujienos

Švelnią viliokę trileryje „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ įkūnijusios Kirsten Dunst paslaptis – natūralus lengvumas

Kadras iš filmo „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Apsimetėlis, sukčius ir dama“
„ACME Film“ archyvas

Kino teatrus pagaliau pasiekusiame trileryje „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ (angl. „Two Faces of January“) nuo vienos moters atitraukti akių negalės ne tik filmo herojai, bet ir žiūrovai. Ji – trapi ir rafinuota Koletė Makfarland, tikrame gyvenime geriau pažįstama kaip Kirsten Dunst. Puikiu stiliumi naujojoje juostoje žavinti 32-ejų aktorė britiškajam „Vogue“ papasakojo, kas ir kodėl atsiranda jos spintoje bei pasidalijo grožio patarimais.

K.Dunst pasakojo iš esmės nejaučianti nostalgijos drabužiams. „Mama perdavė man žiedą su deimantu, kurį ji pati gavo 16-ojo gimtadienio proga. Jį nuolat mūviu, tačiau su drabužiais yra kiek kitaip. Kai nusiperku patinkantį daiktą, vilkiu jį nesustodama, kol pabosta iki gyvo kaulo ir tikrai negaila atsisveikinti. Tad, atvirai kalbant, negarbinu rūbų“, – kalbėjo elegancija Holivude garsėjanti šviesiaplaukė. Anot aktorės, jos požiūris į daiktus greičiausiai pasikeis po vestuvių, kurioms, ji teigia besirinksianti mėgstamų „Rodarte“ mados namų suknelę. Nuo 2012-ųjų K.Dunst susitikinėja su amerikiečių aktoriumi Garrettu Hedlundu, su kuriuo kartu vaidino filme „Kelyje“, tačiau kol kas pora tuoktis neketina.

Spintoje – daugiausia suknelės

Holivudo žvaigždė paatviravo mėgstanti nesuvaržytą, daug pastangų nereikalaujantį, tačiau moterišką stilių. Kai moteris jaučiasi patogiai, anot K.Dunst, ji ir atrodo gražiau. „Kai nedirbu, man patinka lengvos, mielo kirpimo suknelės. Manau, kad džinsai kur kas nepatogesni nei suknelės, juk šiandien visi mūvi juos tokius aptemptus! Mėgstu derinti drabužius ir atrodyti dailiai, bet svarbiausias man patogumas“, – tikino ji.

K.Dunst herojė Koletė trileryje „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ yra savito, subtilaus ir kerinčio grožio. Jos žavesys gerokai kuklesnis ir subtilesnis nei tokių kolegių kaip Scarlett Johansson ar Mila Kunis, kurias būtų itin sunku įsivaizduoti vaidinančias ponią Makfarland. Viena pagrindinių K.Dunst paslapčių – natūralus lengvumas. „Moterys privalo suprasti, kad kartais jaučiamės gražesnės nei kitus kartus, tačiau taip yra visoms. Kartais labai džiaugiuosi makiažu, šukuosena, bateliais, bet kartais viskas atrodo tiesiog klaikiai, nors tai – ta pati aš. Privalome jaustis gražiomis ir tuo pačiu to grožio nesureikšminti“, – išmintimi dalijosi ji.

Stilingas ir intriguojantis trileris „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ su K.Dunst, Viggo Mortensenu ir Oscaru Isaacu jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

Filmo „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"