fbpx
Naujienos

Šventinės savaitės filmai kino centre „Garsas“ skleis meilę žmonėms ir Lietuvai

„Herkus Mantas“

Šv. Valentino dienos  ir Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos progas žiūrovai kviečiami atšvęsti prie didžiojo ekrano su specialiai parinktais filmais. Tradiciniu renginiu tapusi Šv. Valentino kino naktis šiais metais vėl pradžiugins meile ir romantika spinduliuojančiais filmais. 19:30 val. Didžiojoje salėje žiūrovų lauks romantiška komedija „Prancūziška porelė“, panaikinanti visus kompleksus ir kitas kliūtis, trukdančias meilei. Iškart po šio filmo žiūrovų dėmesiui pats laukiamiausias 2017 metų romanas tik suaugusiems – „50 pilkų atspalvių“, kuriame pasirodys tie patys mylimi aktoriai, bet bus dar daugiau aistrų ir intrigų (kaina į abu filmus tik 6 Eur).

Mažojoje salėje nuo 20 val. bus rodomas ypatingai estetiškas ir švelnus filmas „Kriaušių pyragėliai su levandomis“, žiūrovus nukelsiantis į kerinčio grožio Provanso kraštovaizdį, kur skleidžiasi kvapnūs kriaušių žiedai ir netikėtai užgimusi meilė. Po „kriaušių pyragėlių“ milžiniška juoko doze apdovanos komedija „(Ne)tikros prancūziškos vestuvės“ apie keturių dukrų tėvą ir jo užsieniečius, nepasitikėjimą keliančius žentus (abu filmai tik 4 Eur.).

Vasario 15 d. 16 val. žiūrovai kviečiami į nemokamą meninį istorinį filmą „Herkus Mantas“, skirtą Vasario 16-ajai – Valstybės atkūrimo dienai. „Šis filmas – memorialas prūsams, tautai savo kalba ir kultūra giminingai lietuviams, išnaikintai kryžiuočių ordino.“ Filme vaidina legendiniai lietuvių aktoriai: Antanas Šurna, Eugenija Pleškytė, Vladas Bagdonas ir kiti. Šio filmo seansą panevėžiečiams dovanoja Lietuvos kino centras.

Ketvirtadienį – vasario 16 dieną 19:15 val. kino centre „Garsas“ vyks visus pasaulio lietuvius suvienijusio filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ nacionalinė premjera. Tai gyvas ir įtraukiantis pasakojimas apie Lietuvos žmonių gyvenimą ir kovą už laisvę brandžios sovietinės priespaudos metais. Geroji žinia ta, kad vasario 23 dieną 18 val. vyks specialus seansas su režisieriumi Donatu Ulvydu, pagrindine aktore Ieva Andrejevaite ir kitais kūrybinės grupės nariais. Kviečiame panevėžiečius ir miesto svečius nepraleisti galimybių pasižiūrėti geriausiai įvertintus filmus ir puikiai praleisti laiką kine.

Komentarai