fbpx
Naujienos, Siaubo filmai

„Svetimo“ prologas atskleidžia grėsmingą istoriją (video)

Filmo „Svetimas: Covenant“ komanda

Aštuntasis „Svetimo“ frančizės filmas, naujasis „Svetimas: Covenant“ (orig. Alien: Covenant), žiūrovams žada pateikti visiškai naują trilogijos pradžią, bet savo natūra ir toliau primena „Prometėjo“ tęsinį.

Nors režisierius Ridley Scott dėmesį nuo pagrindinio „Prometėjo“ personažo – daktarės Elizabeth Shaw (vaidina Noomi Rapace) – nukreipia į visiškai naują laivo „Covenant“ komandą, naujasis filmas įgulą nukelia į planetą, kurioje sutinkame kitą „Prometėjo“ personažą – androidą vardu David (vaid. Michael Fassbender).

Filmo „Svetimas. Covenant“ veiksmas vyksta 10 metų po „Prometėjo“ įvykių. Laimei, daugumą dešimtmečio klausimų atsako naujasis „Svetimo: Covenant“ prologas, kuriame daktarė Shaw ir androidas David po įvykių „Prometėjuje“ išsiruošia kelionei į Inžinierių pasaulį.

Daktarė Shaw
Kadras iš filmo „Svetimas: Covenant“

Pirmiausia, „Svetimo“ dienos proga parodytas prologas atskleidžia kodėl David nebėra tik nuo kūno atskirta galva, kurią matėme filmo „Prometėjas“ pabaigoje. Daktarė atsargiai rekonstruoja androidą, taip parodydama jam dar neregėtą žmonijos gerumą.

Prologas taip pat parodo Elizabeth valdančią Inžinierių laivą ir nustatančią kelionės kursą, vėliau David padeda jai atsigulti į gilaus miego kapsulę. Ilgai kelionei į nežinomą pasaulį androidas David lieka visiškai vienas. Kai laivas pagaliau atvyksta, matome tik David grėsmingai žiūrintį į didžiulį Inžinierių miestą.

Ankstesnis filmo anonsas pateikė užuominas, jog daktarė Shaw mirė laive, tad galima tik spėlioti, kas tiksliai nutiko kelionėje ir ką apie Inžinierius sužinojo David.

Naujasis filmo prologas sujungia „Svetimo: Covenant“ veiksmą su „Prometėjo“ įvykiais, tačiau palieka daug intriguojančių klausimų.

„Svetimas: Covenant“ kino teatruose pasirodys nuo gegužės 12 d.

Komentarai