fbpx
Naujienos

Šviežiuose fantastinio veiksmo trilerio „Robotas policininkas“ kadruose – šūviai, šokiai ir kvapą gniaužiančios kovos

Kadras iš filmo „Robotas policininkas“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Robotas policininkas“
„ACME Film“ archyvas

Daugiau kaip prieš 25-erius metus pasaulis pirmąkart išvydo neįveikiamą tiesos gynėją, technologijos ir inžinerijos stebuklą – robotą-policininką. Jau vasario 7 dieną šis žmogiškumo nepraradęs kyborgas pasirodys Lietuvos kino teatruose naujajame brazilų kino kūrėjo Jose Padilhos fantastiniame veiksmo trileryje „Robotas policininkas“.

Vis sparčiau artėjant naujojo filmo premjerai, šią savaitę gerbėjams buvo pristatyti net penki nauji filmukai – juostos ištraukos, kuriose galima išvysti įdomių detalių apie pagrindinį herojų ir jo kūrėjus, kompaniją „OmniCorp“. Visi filmukai yra maždaug minutės trukmės, juose žvilgtelima į pagrindinio veikėjo Alekso, kurį įkūnijo švedų aktorius Joelis Kinnamanas, praeitį, ir į naująjį jo darbą tapus galinga kovos mašina. Savo nepranokstamą pranašumą robotas-policininkas įrodo siužete, kuomet vienas kovoja prieš gigantiškus „OmniCorp“ tankus.

Praėjusią savaitę buvo pristatytas ir kitas trumpas vaizdelis, kuriame buvo pademonstruota, kokių sugebėjimų robotas-policininkas turi kovos lauke:

Naujojo veiksmo filmo „Robotas policininkas“ istorija rutuliojasi 2028-ųjų Detroite. Robotų technologijų plėtra užsiimantis tarptautinis konglomeratas „OmniCorp“, pasitelkęs naujausius inžinierių atradimus, Amerikos vardu laimi karus visame pasaulyje. Pagaliau ateina laikas robotus atsivesti ir į JAV, kur šios mašinos padėtų kovoti su nusikalstamumu, tačiau čia reikalinga šis tas daugiau nei eiliniai robotai. Sprendimą „OmniCorp“ vadovybė atranda kuomet mirtinai darbo metu sužeidžiamas policininkas Aleksas Merfis. Paversdami darbui ir šeimai atsidavusį Aleksą kyborgu, technologijų meistrai išgelbėja jam gyvybę ir suteikia neeilinių sugebėjimų, tačiau buvimas robotu-policininku turi ir tamsiąją pusę…

Naujajame filme „Robotas policininkas“ žiūrovai išvys daug pažįstamų aktorių. Prie pagrindinį vaidmenį atlikusio J.Kinnamano prisidėjo Gary Oldmanas, Michaelis Keatonas, Samuelis L.Jacksonas, Abbie Cornish ir kiti.

Įtemptas veiksmo trileris „Robotas policininkas“ Lietuvos kino teatrus pasieks kitų metų vasario 7 dieną.

Lietuviškai titruoti „Roboto policininko“ anonsai:

„ACME Film“ informacija

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"