fbpx
Naujienos

T. Holland nebuvo atskleistas „Keršytojai. Pabaiga“ scenarijus, nes aktorius nemoka saugoti „Marvel“ paslapčių

Aktorius Tom Holland

Aktorius Tom Holland, kaip ir ištikimiausi „Marvel“ kino visatos gerbėjai, visiškai nenutuokia kas įvyks fantastiniame veiksmo filme „Keršytojai. Pabaiga“ (orig. „Avengers: Endgame“). Nors 22 metų aktorius itin laukiamame galutiniame Keršytojų franšizės filme vaidina Žmogaus voro personažą, jis nematė pilno scenarijaus, nes režisierius Joe Russo nori apsaugoti „Marvel“ paslaptis.

„Taip, Tom Holland negavo scenarijaus.“ – teigia Joe Russo, kuris kartu su savo broliu Anthony režisavo filmą.

„Tom Holland gauna savo eilutes ir viskas. Jis net nežino su kuo jis atlieka sceną. Mes naudojame labai neapibrėžtus terminus, kad apibūdintume kas vyksta scenoje.“ – sako J. Russo.

Šis sprendimas yra protingas, turint omenyje T. Holland reputaciją dalijantis paslaptimis. Per visą laiką vaidinant voratinklius audžiantį superherojų, T. Holland netyčia, bet itin juokingai, atskleidė keletą didžiausių „Marvel“ kino visatos paslapčių.

Jis garsiai atskleidė, kad ateityje sulauksime dviejų „Žmogaus voro – grįžimas namo“ tęsinių, žymiai ankščiau nei apie tai oficialiai paskelbė franšizę prižiūrinti kino studija. Jis taip pat buvo pirmasis, kuris pasidalino filmo „Žmogus voras: toli nuo namų“ pavadinimu, savo „Instagram“ paskyroje netyčia parodydamas filmo logotipą.

Taip pat buvo įvykis, kai aktorius atskleidė filmo „Keršytojai. Begalybės karas“ pabaigą pilnai salei gerbėjų, dar tik laukiančių pamatyti filmą, pasakydamas jiems „Aš gyvas“, nors jie neturėjo jokios idėjos, kad filme jis žuvo.

Visa tai įkvėpė Russo brolius neduoti aktoriui T. Holland prieigos prie naujausio „Marvel“ filmo scenarijaus.

„Jis nemoka užčiaupti savo burnos.“ – juokauja „Keršytojai. Pabaiga“ režisierius Joe Russo.

Tačiau tai netrukdo aktoriui T. Holland atvirauti apie brolių Russo paslaptingumą filmavimo aikštelėje.

„Prisimenant Keršytojų filmavimo aikštelę, Russo broliai sako daugmaž: „Tu stovi čia ir tu kovoji su šiuo vaikinu, ir tiesiog daryk viską“. Tuomet aš klausiu: „Gerai, bet prieš ką aš kovoju?“ Ir jie atsako: „Na, mes negalime to pasakyti, nes tai yra paslaptis.“ – filmavimo ypatybes atskleidžia aktorius T. Holland.

„Tuomet aš klausiu: „Gerai, tai kaip jis atrodo?“ Ir jie tarsi: „Na, mes negalime pasakyti, nes tai išduotų jo tapatybę.“ Tada klausiu: „Tai bent kokio jis dydžio?“ Bet jie ir vėl nieko nepasako, nes tai galėtų atskleisti priešininką. Taigi, aš tiesiog stoviu ten vienas ir 15 minučių mušu orą.“ – juokauja Tom Holland.

„Kai sutikau prisijungti prie „Marvel“ kino visatos, nemaniau, kad teks daryti būtent tai. Bet jau pripratau prie to.“ – su šypsena veide teigia jaunasis aktorius.

„Keršytojai. Pabaiga“ premjera Lietuvos kinuose jau balandžio 26 d.

Komentarai