fbpx
Naujienos

Tadas Vidmantas ir Audrius Juzėnas: apie ką diskutuoja kino profesionalai?

„ODISĖJA72“

Filmų kūrimo festivalis Odisėja72 kviečia susitikti su žinomais lietuvių režisieriais Tadu Vidmantu ir Audriumi Juzėnu. Kino profesionalai, pasižymintis visiškai skirtinga kūryba, susitikti kvies rugsėjo 16 d., Vilniuje, kino teatre „Forum Cinemas Vingis”. Renginio metu dalyviai turės galimybę ne tik išgirsti kaip kiną supranta geriausi Lietuvos režisieriai, bet ir užduoti rūpimus klausimus kūrėjams.

Diskusijos metu režisieriai dalinsis savo požiūriu į kūrybą, režisieriaus rolę bei šiuolaikinę kino industriją. Visiškai skirtingi, tačiau užsiimantis ta pačia veikla kūrėjai, laukia šios neeilinės diskusijos, kurioje turės galimybę pasidalinti savo idėjomis su klausytojais. Po diskusijos, dalyviai bus kviečiami prisijungti prie klausimų-atsakymų sesijos ir išgirsti komentarus iš kino profesionalų.

Tadas Vidmantas – jau 19 metų kuria scenarijus ir režisuoja reklamas, muzikinius klipus ir trumpametražius filmus. Nuo 2015 kasmet sukuria pilnametražį filmą. Tado kūrinys „Trys milijonai eurų“ iki šiol yra pelningiausias filmas Lietuvos kino istorijoje.

Audrius Juzėnas – Lietuvos kino režisierius, scenaristas ir prodiuseris. Audriaus filmografijoje yra 9 režisuoti dokumentiniai ir vaidybiniai filmai, tarp kurių vieni garsiausių lietuviškų kūrinių: „Vilniaus getas”, „Ekskursantė“ ir „Pelėdų kalnas“.

Diskusija vyks rugsėjo  16 d. 19.00 val., Vilniuje esančiame kino teatre „Forum Cinemas Vingis”, S05 salėje. Dėl riboto vietų skaičiaus, bilietus rekomenduojama įsigyti iš anksto. Bilietus galite įsigyti čia: http://bit.ly/ODISEJA72diskusija

Režisierių diskusija yra filmų festivalio Odisėja72 edukacijos programos dalis. Visus artėjančius renginius galite rasti čia: www.odiseja72.lt

Komentarai