fbpx
Naujienos

Terminatorius Arnoldas švenčia 70-metį

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena“

Liepos 30-ąją kiečiausias planetos vyras, Misteris Visata ir Terminatorius, aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris švenčia savo 70-ies metų jubiliejų.

Vis dar stiprus ir raumeningas, vis dar aktyvus Holivude ir politikoje, Arnis turi milijonus gerbėjų, o dalis amerikiečių mielai jį matytų Jungtinių Amerikos valstijų prezidentu, jeigu, aišku, jis turėtų prigimtinę teisę iškelti savo kandidatūrą. Bet ir neturėdamas tokios galimybės, Schwarzeneggeris dalyvauja visur, kur yra tinkamas jo, kaip su blogiu kovojančio „geriečio“ vyruko įvaizdis.

Kanuose jis neseniai pristatė savo įgarsintą dokumentinį 3D filmą „Wonders of the Sea“, apie neregėtą povandeninį pasaulį ir žmonių veiklos jam sukeltas grėsmes. Schwarzeneggeris kaip politikas užsiėmęs globalaus klimato atšilimo klausimais, o taip pat, aiškiai nepritardamas D. Trumpui, vykdo akciją „Terminate Gerrymandering“ – „Sunaikinti falsifikavimą“, t. y. korumpuotą balsavimą JAV rinkimuose.

Prieš mėnesį susitiko su naujausiu ir jauniausiu Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macrone aptarti, kaip galėtų bendradarbiauti dėl ateities su švaresne aplinka, švaria energija. Įdomu – ką gali kartu nuveikti „madingiausi“ pasaulio politikai?

Švarcas net ir šeimos reikaluose išlaiko savo statusą – nors jau seniai nebegyvena su ilgamete savo žmona Maria Shriver, bet dar prieš porą metų gimtadienį Beverly Hillse šventė kartu su ja. Pietaudami kartu su keturiais savo vaikais – Katherina, Christina, Patricku ir Christopheriu – jie atrodė tikrai draugiškai nusiteikę. Nedalyvavo tik Arnio draugė Heather Milligan ir nesantuokinis sūnus Josephas Baena.

Pastarasis, atsiradęs aktoriaus gyvenime kaip didelis siurprizas, ir tapęs skyrybų priežastimi, yra labiausiai į tėvą panašus Schwarzeneggerio vaikas. Sportuojantis ir raumenis auginantis vaikinas mėgsta būti tapatinamas su savo tėvu jaunystėje. Socialiniuose tinkluose Josephas pasidalino nuotrauka, kurioje vilki lygiai tokiais pat odiniais baikerio rūbais ir užsidėjęs tokius pat juodus akinius, kaip Terminatorius filme „T2: Paskutinio teismo diena“.

41-erių Heather Milligan, su kuria Arnoldas užmezgė ryšį iškart po subyrėjusios santuokos, lydi jį kai kuriuose reikšmingesniuose renginiuose. Štai, Austrijoje vykusioje linksmoje „baltosios dešros“ šventėje Weisswurstparty, aktoriaus ir politiko dama pasipuošė tautiniu austrišku kostiumu ir tryško gera nuotaika greta juokaujančio ir asmenukes gerbėjams dalinančio Schwarzeneggerio.

Bet, visgi, garsusis aktorius ir politikas gyvenime yra rimtai nusiteikęs – jis dar ilgai ketina dirbti, tiek kine, tiek pasaulio politikoje imtis tų vaidmenų, kurių labiausiai reikia visuomenės labui. Su tuo ir norisi jį pasveikinti, o taip pat su „atjaunėjimu“ technologijų pagalba – nuo rugpjūčio 25 dienos jį išvysime kinuose tokį, koks ir buvo kultiniame Jamesono Camerono filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena“, dabar konvertuotame į 3D formatą.

Komentarai