fbpx
Naujienos

Tobulo Supermeno kūno paslaptis filme „Žmogus iš plieno“ – aktoriaus Henry Cavillo atsidavimas ir disciplina

Kadras iš filmo „Žmogus iš plieno“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Žmogus iš plieno“
„ACME Film“ archyvas

Populiarumo visame pasaulyje sulaukęs fantastinis epas „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man Of Steel“) praėjusį savaitgalį peržengė solidžią 500 mln. JAV dolerių ribą, tačiau susidomėjimas nauja juosta apie Supermeną neslopsta. Jau dabar filmas surinko 520,4 mln. JAV dolerių, o tokiose šalyse kaip Brazilija ar Japonija juostos premjera dar nė neįvyko. Šlovės spinduliuose maudosi ir pagrindinį vaidmenį filme atlikęs aktorius Henry Cavillas. Daugelį sudomino, kaip 30-mečiui britui pavyko prieš filmavimus įgauti tobulas, tikro Supermeno vardo vertas kūno formas.

Fiziniu H.Cavillo pasirengimu rūpinosi žymus garsenybių asmeninis treneris Markas Twightas. Jis „ABC News“ pasakojo, kad aktoriui teko ne tik daug sportuoti, bet ir daug valgyti bei rūpintis savo psichologine būsena. Beje, M.Twightas rūpinosi ir Supermeno tėvą Jor-El vaidinusio Russello Crowe figūra. Šis dėl vaidmens numetė net 18 kg.

„Didžiausia mano recepto paslaptis – atsidavimas darbui ir geležinė disciplina“, – sakė treneris. Jis pasirūpino, kad Supermeną vaidinęs H.Cavillas priaugtų apie 9 kg ir atrodytų tvirto stoto, itin vyriškas. Aktorius privalėjo laikytis griežto mitybos plano, pagal kurį per dieną turėjo suvartoti ne mažiau kaip 5000 kalorijų. „Mums nebuvo svarbu, ką Henry valgė. Jei jis nutardavo gauti papildomą tūkstantį kalorijų suvalgęs picą, mes neprieštaravome“, – kalbėjo M.Twightas.

Tačiau sudėtingiausia dalis buvo priešaky – po to kai priaugo svorio, H.Cavillas net 11 mėnesių turėjo intensyviai sportuoti penkis ar šešiskart per savaitę. „Norėjome, kad jis tinkamai atliktų savo vaidmenį. Kaip padaryti taip, jog vyrukas atrodytų kaip Supermenas? Priversti jį jaustis Supermenu ne tik išore, bet ir vidumi! Mano nuomone, Henry filmuodamasis šiame filme tapo tikru vyru. Ir ne tik dėl figūros, dėl žmogiškųjų savybių, brandumo, kurį savyje atrado“, – pagyrų negailėjo treneris.

Filmą „Žmogus iš plieno“ režisavo filmų „300“ bei „Stebėtojų lyga“ kūrėjas Zackas Snyderis. Prie naujojo kino epo gimimo prisidėjo ir juostos prodiuseriu tapęs garsusis „Tamsos riterio“ trilogijos režisierius Christopheris Nolanas.

Filmo „Žmogus iš plieno“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai