fbpx
Naujienos

Tomas Cruise’as ir Emily Blunt bus priversti daugybę kartų mirti ir vėl atgimti veiksmo filme „Ties riba į rytojų“

Kadras iš filmo  „Ties riba į rytojų“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Ties riba į rytojų“
„ACME Film“ archyvas

Veiksmo filmų „Ponas ir ponia Smitai“ bei „Bornas: Sunaikinta tapatybė“ režisierius Doughas Limanas į pasaulio kino teatrus atgabena naują hitą – fantastinę veiksmo juostą „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“). Lietuvą gegužės 30 dieną pasieksiantis filmas savyje suvienys daugybę kovos scenų ir intriguojančią istoriją apie du kariškius, kurie priversti vėl ir vėl išgyventi vieną gyvenimo dieną.

Netolimoje ateityje pasakojama „Ties riba į rytojų“ istorija yra dramatiška – ateivių rasė užpuola Žemę. Negailestingų priešų negali sunaikinti jokia kariuomenė. Viljamui Keidžui (akt. T.Cruise’as) anksčiau niekuomet nėra tekę kovoti tikrame mūšio lauke ir kaip tik tuomet jis pasiunčiamas į tiesiog savižudišką misiją. Jis žūva vos per keletą minučių, tačiau mirtis – tik pradžia. Herojus pakliūna į laiko kilpą, dėl kurios jis priverčiamas vėl ir vėl išgyventi dieną prieš susirėmimą, kraupią kovą ir galiausiai mirti.

Tačiau žmogus sugeba adaptuotis, tad Viljamas kaskart išgyvena vis ilgiau, jo įgūdžiai gerėja. Kartu su specialiųjų pajėgų kariūne Rita Crataski (akt. E.Blunt) jis ima treniruotis ir stengiasi įveikti priešą. Tik ar du žmonės gali suduoti lemiamą smūgį ateiviams?

Net 110 mln. JAV dolerių atsiėjusiame veiksmo filme žiūrovai išvys moderniausius vaizdo efektus ir neįtikėtiną žmogaus valios galią. Publika taip pat gali atpažinti ir Londono vaizdus – 2012-ųjų lapkritį buvo visiškai užtvertas Trafalgaro skveras, kad „Ties riba į rytojų“ kūrėjai galėtų nufilmuoti keletą filmo scenų.

D.Limano yra pastatytas pagal populiarų 2004-ųjų japonų rašytojo Hiroshi Sakurazaka romaną „All You Need Is Kill“.

Šįkart mirtis ne pabaiga, o žingsnis tobulėjimo link. Veiksmo filmas „Ties riba į rytojų“ 3D formatu su T.Cruise‘u ir E.Blunt Lietuvos kino teatrus pasieks nuo gegužės 30 dienos.

Filmo „Ties riba į rytojų“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"