fbpx
Naujienos

„Toras. Meilė ir griaustinis“ anonse į filmą sugrįžusi Natalie Portman

Natalie Portman filme „Toras. Meilė ir griaustinis“

Po didžiulės filmo „Toras. Pasaulių pabaiga“ (angl. „Thor: Ragnarok“) sėkmės „Marvel“ kino visatos gerbėjai akivaizdžiai tikėjosi, kad netrukus kinuose pasirodysiantis sekantis griaustinio dievo Toro franšizės filmas „Toras. Meilė ir griaustinis“ bus pašėlęs. Naujasis filmo anonsas įrodo, kad režisierius Taika Waititi ištesės duotą pažadą ir dar daugiau – „Marvel“ kino visatoje artėja tikra juoko ir nuotykių „perkūnija“.

Filme „Toras. Meilė ir griaustinis“, kurio pasaulinė premjera įvyks liepos 8 d., kaip Toras sugrįžta aktorius Chris Hemsworth, kaip Valkirija aktorė Tessa Thompson bei, visų nuostabai, po didžiulės pertraukos franšizėje, kaip Dr. Džeinė Foster aktorė Natalie Portman. Filme taip pat pasirodys Galaktikos sergėtojai, „Oskaro“ laureatai Christian Bale ir Russell Crowe bei daug daugiau naujų veidų. Daugelį jų galima pamatyti pasirodžiusiame pirmajame filmo anonse.

Kai paskutinį kartą matėme griaustinio dievą Torą, jis paliko Naująjį Asgardą galingose Valkirijos rankose ir, 2019 m. filmo „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“) pabaigoje, kartu su Galaktikos sergėtojais iškeliavo į kosmoso platybes. Naujojo filmo veiksmas prasideda iškart po šių įvykių ir nukelia į vietas, kurių niekas nesitikėjo. Išskyrus tai, kad Dr. Džeinė Foster anonso pabaigoje pasirodo tarsi Galingasis Toras – tai buvo atskleista dar 2019 m., kai kino studijos „Marvel“ prezidentas Kevin Feige išdėstė ketvirtojo franšizės etapo planą ir atskleidė naująją griaustinio deivę.

Filme „Toras. Meilė ir griaustinis“ kažkada laikiusios ginklą, griaustinio dievo Toro rankos dabar kuria taiką. Toras nori suprasti, kas jis bei atrasti savo kelią. Jis stengiasi gyventi šia akimirka.

Tačiau superdidvyrio išėjimą į pensiją sustabdo galaktikos žudikas – dievų skerdikas Gorras (akt. Christian Bale). Neišvengiamai artėjančioje kovoje Toras pasitelkia į pagalbą Asgardo valdovę Valkiriją, artimiausią bičiulį Korgą (akt. Taika Waititi) ir buvusią merginą Džeinę Foster, kuri griaustinio dievo nuostabai, gali valdyti magiškąjį Mjolnir kūjį, tarsi Galingasis Toras. Kartu jie leidžiasi į šiurpų kosminį nuotykį, kad atskleistų dievų skerdiko keršto paslaptį ir sustabdytų jį, kol dar ne vėlu.

Filmas „Toras. Meilė ir griaustinis“ bus pirmasis ketvirtasis „Marvel“ personažo filmas. Tiesa, „Keršytojai“ turi keturis filmus, tačiau Geležinis žmogus ir Kapitonas Amerika tik po tris. Dėl to Toras tampa „Marvel“ kino visatos „lyderiu“. Arba kino studija „Marvel“ tiesiog negalėjo pasakyti „ne“ netrukus kinuose pasirodysiančiam antrajam režisieriaus Taika Waititi „Marvel“ kino visatos filmui, kuris šiuo metu taip pat kuria neįvardintą „Žvaigždžių karų“ (angl. „Untitled Taika Waititi Star Wars Film“) filmą.

Fantastinis veiksmo ir nuotykių filmas „Toras. Meilė ir griaustinis“ kinuose nuo liepos 8 d.

Komentarai