fbpx
Naujienos

Traukinio apiplėšime susitiko Giedrius Savickas, Marius Repšys ir Ramūnas Cicėnas

Kadras „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ filmavimo aikštelės Alvitos Daukantaitės nuotrauka
Kadras „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ filmavimo aikštelės
Alvitos Daukantaitės nuotrauka

Kai į krūvą susirenka tokie aktoriai, kaip Giedrius Savickas, Marius Repšys ir Ramūnas Cicėnas, belieka nusiteikti, kad iš juoko paskaus lūpos ir pilvo raumenys. Tai gali patvirtinti nuotykių komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ kūrėjai.

„Filmavimo metu aikštelėje buvo tokių akimirkų, kad iš juoko tekdavo net susiriesti. Ta nuotaika paveikė ir patį filmą“, – sako Ričardas Marcinkus, vienas iš komedijos režisierių. Filmą jis kuria drauge su Simonu Aškelavičiumi.

Jie išduoda, kad aikštelėje leido aktoriams daug improvizuoti. „G. Savickas ir R. Cicėnas turi tam labai stiprų talentą, todėl nuodėmė būtų jo neišnaudoti. Daugelis juokelių yra gimę spontaniškai, befilmuojant sceną. Manom, žiūrovai pajaus tą vaidybos natūralumą“, – sako režisieriai.

Kūrėjai kalba, kad komedija iš kitų lietuviškų filmų išsiskirs savo subtiliu humoru ir spalvingumu: joje susipina stebuklinis realizmas, vesterno elementai ir gruziniškas prieskonis.

Komedijoje apie du draugus iš mažo miestelio išvysime ir daugiau žinomų veidų – joje vaidmenis atlieka Eglė Gabrėnaitė, Rita Žliobaitė, Evaldas Jaras, Rolandas Dovydaitis, Rimantė Valiukaitė, Bernadeta Lukošiūtė, Leonardas Pobedonoscevas bei Šorena  Džaniašvili.

Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjera įvyks jau žiemą, vasario 6 d.

Kadrai iš filmavimo aikštelės:

Komentarai