fbpx
Naujienos, Pamatyk kine

„Traukinių žymėjimas“ – papildomas pirmos dalies seansas kino teatre

Paskelbus apie išskirtinį „Traukinių žymėjimas“ (1996) kino seansą bilietų neliko dar iki specialaus seanso dienos. Tad, matydami tokį didžiulį susidomėjimą, nieko nelaukdami skelbiame papildomą seansą kino teatre „Pasaka“ Kovo 11 d. 17.00. Bilietus jau galima įsigyti.

„Traukinių žymėjimas“ (1996) – tai kultiniu tapęs filmas, pasakojantis nuo heroino priklausomų narkomanų kasdienybę. Jie – nihilistai, pasirinkę „nesirinkti gyvenimo“. Filmas pastatytas pagal I. Welsho romaną tuo pačiu pavadinimu.

Ewanas McGregoras ruošdamasis šiam vaidmeniui skaitė knygas apie kreką ir heroiną. Taip pat Glazge lankėsi paramos grupėse ir susipažino su heroino priklausomybę kovojančiais žmonėmis. E. McGregoras net norėjo susileisti heroino dozę, kad geriau suprastų savo kuriamą charakterį. Vėliau jis šios minties atsisakė.

Aktoriai po 21-rių metų pasakoja, kad nesitikėjo tokios „Traukinių žymėjimas“ sėkmės:

„Traukinių žymėjimas 2“ kino teatrus Lietuvoje pasieks jau kovo 10 d. Tiek pirmą, tiek antrą filmą režisavo D. Boyle, o pagrindinius vaidmenis atliko tie patys aktoriai: Marką Rentoną vaidina Ewanas McGregoras, Saimoną – Jonny Lee Milleris, Spudą – Ewenas Bremneris ir Begbį – Robertas Carlyle.

Režisierius Danny Boyle ir aktorius E. Mcgregoras ilgus metus buvo susipykę. Kaip patys prisimena, tiesiog nesugebėjo suvaldyti emocijų po to, kai režisierius po trijų bendrų projektų nepakvietė E. Mcgrego filmuotis dramoje „Paplūdimys“ (The Beach). Filmui jis pasirinko Leonardo DiCaprio. Dabar jie pripažįsta, jog tai buvo kvailas ginčas ir daugybę metų buvo išvaistyta veltui. Abu džiaugiasi palikę tai praeityje ir kartu sukūrę naują projektą „Traukinių žymėjimas 2“.

Papildomas seansas kino teatre „Pasaka“ kovo 11 d. 17.00. Tai puiki proga prisiminti pirmąją dalį prieš einant į antrąją. Bilietus jau galima įsigyti!

Su pirmąja „Traukinių žymėjimas“ (1996) dalimi kino teatruose pradedame naują tęstinį renginį „Pamatyk kine“.  Tam, kad jis gyvuotų  efektyviai, norime pakviesti išsakyti savo nuomonę ir aktyviai dalyvauti renkant kitus filmus, kuriuos norėtumėte pamatyti kino teatro ekrane.
Anketa: https://goo.gl/forms/o9jSJVkO3ra0kwU73

Filmo anonsas:

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1255890941168003/permalink/1257631930993904/

Komentarai