fbpx
Naujienos

Trečioje komedijoje nusifilmavęs Justinas Jankevičius: „Esu ubagas, todėl nepraleisiu progos pasimokyti iš geriausių“

Kadras iš filmo „Draugų lažybos“

„Visi gandai apie korumpuotą pramogų pasaulį, kuriame viskas vyksta per lovą, yra visiška tiesa“, – ironizuoja humoristas, televizijos laidų ir renginių vedėjas Justinas Jankevičius. Tiesą sakant, prie jo pavardės jau tikrai galima pridėti – teatro ir kino aktorius. Justinas nusifilmavo trijuose filmuose ir suvaidino penkiuose spektakliuose.

Naujausią J. Jankevičiaus vaidmenį kine žiūrovai netrukus įvertins – Justinas nusifilmavo bendravardžio Justino Krisiūno komedijoje „Draugų lažybos“. Filme jis suvaidino gražuolį, pinigais aptekusį, tačiau džiaugsmą praradusį ir gyvenimo prasmės ieškantį reklamų kūrėją. Justino personažas dalyvauja keturių draugų lažybose, kurios jam atveria akis, kas išties suteikia laimės.

Vasario 16 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodysianti komedija „Draugų lažybos“ pasakoja vyriškos draugystės istoriją. Mokyklos draugai Karolis (M. Stonkus), Šampūnas (J. Jankevičius), Tankas (A. Žiurauskas) ir Princas (V. Krulikovskis) užsiknisę savo gyvenimuose. Sėkmingas verslininkas Karolis įtaria žmonos Kotrynos (Gelminė Glemžaitė) neištikimybę, reklamų režisierius Šampūnas niekaip neišsirenka moters, su kuria norėtų būti. Tankas, nors ir kietas karininkas, gyvena su mama. Darbą praradęs trijų vaikų tėvas Princas su žmona laukiasi ketvirto kūdikio.

Kadras iš filmo „Draugų lažybos“

Gerai pasilinksminę klasės susitikime, o širdyje dar ir jausdami, kad reikia keisti savo gyvenimą, seni draugai susilažina. Trys jų lažybų užduotys trikdančios – išsirengti nuogai akimirksniu ir toje vietoje, kur tuo metu yra, visą dieną sakyti tik tiesą ir padaryti tai, ką visada norėjai padaryti, tačiau neišdrįsai.

„Nežinau, ką Justinas manyje atrado, kad kviečia filmuotis jau antrame savo filme, – svarsto J. Jankevičius ir tuojau pat pajuokauja, kad jei tokie kaip jis gauna vaidmenis kine, vadinasi, Lietuvos kinas turi rimtų problemų.

Išties tapti aktoriumi Justinas niekada neplanavo. „Iš mokyklos – į skambučių centrą, iš skambučių centro – į striptizo klubą, iš striptizo klubo – į televiziją, iš televizijos – į sceną ir kino aikštelę“, – taip jis nubrėžia savo aktorinės karjeros kreivę ir dar kartą patikina, kad aktorystė atėjo natūraliai, plaukiant pasroviui.

Kadras iš filmo „Draugų lažybos“

Be jokios abejonės, jis norėtų kada nors sulaukti tokio laiko, kai galės rinktis patinkančius teatro ir kino scenarijus, tačiau kol kas ima viską, kas siūloma. „Ubagai nesirenka, o aš ubagas, nes nesu jokių mokslų baigęs. Būčiau kvailys, jei praleisčiau progą teatro scenoje ar kino aikštelėje pasimokyti iš geriausiųjų“, – sako.

Justinas debiutavo A. Žiurausko režisuotoje komedijoje „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, vėliau nusifilmavo J. Krisiūno komedijoje „Vyras už pinigus“. „Didžiulis malonumas kino aikštelėje dirbti su profesionalais ir iš jų mokytis“, – jis sako ir prisimena, kad pirmasis sceną teatre jam patikėjo teatro aktorius ir režisierius Kostas Smoriginas. „Jo meistriškumo pamokų už jokius pinigus nebūčiau įpirkęs“, – juokiasi.

„Draugų lažybų“ Justinas kol kas nematė. „Nežinau, kas ten liko iš to, ką nufilmavome, – šypsosi, – bet pasitikiu režisieriumi, žinau, kad jis sukūrė filmą, kurio visi eis žiūrėti. Ir aš eisiu į premjerą, o ten jau pasimatys – ar susideginsime, ar namo iškeliausime su gėlėmis.“

Komedija „Draugų lažybos“ Lietuvos kino teatruose – nuo vasario 16 dienos. Režisierius J. Krisiūnas, vaidina Mantas Stonkus, J. Jankevičius, A. Žiurauskas, Valentinas Krulikovskis, G. Glemžaitė, Nijolė Narmontaitė, Milda Noreikaitė, Vytautas Kaniušonis, Aldona Vilutytė, Indrė Jaraitė.

Komentarai