fbpx
Naujienos

Trilerio „Non-stop“ aktorė Julianne Moore lėktuvuose noriai sėdasi prie motinų su mažais vaikais

Kadras iš filmo „Non - stop“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Non – stop“
„ACME Film“ archyvas

Lietuvos kino teatrus pagaliau pasiekė intriguojantis naujasis veiksmo trileris „Non-stop“. Jame oro maršalui, kurį įkūnijo airių aktorius Liamas Neesonas, teks aiškintis mįslingą sąmokslą virš Atlanto skrendančiame lėktuve. Nežinomi užgrobikai ne tik vieną po kito žudo keleivius, bet ir sumaniai dangsto pėdsakus. Orlaivyje sau vietą atrado ir aktorės Julianne Moore herojė.

Kaip „ABC News“ sakė pati J.Moore, naujoji juosta kupina įtarimų ir neaiškumų. Iš visų jėgų piktavalius išsiaiškinti mėginančio oro maršalo Bilo Markso žvilgsnis nukryps ir į ją. Žavi raudonplaukė, kuri itin norėjo gauti vietą prie lango, sėdi prie pat pagrindinio herojaus. Ar gali ši moteris slėpti kokią tamsią istoriją?

Aktorė teigė norėjusi tapti „Non-stop“ dalimi todėl, kad ši juosta jai priminė pagal geriausias tradicijas statytus senuosius trilerius, kur reikia stebėti kiekvieną detalę, kiekvieną nuotaiką ir kiekvieno herojaus pasirodymas yra ypatingas. Atsakydama į socialiniame tinkle užduotus klausimus J.Moore tikino, kad jos kolega L.Neesonas išties yra toks šaunus kaip atrodo ekrane. „Žmonėms lengva įsivaizduoti jį kaip veiksmo filmo herojų, nes jis pats labai įsitraukia į siužetą, atiduoda daug savęs, tuo pačiu jis yra labai žmogiškas ir jautrus“, – šiltai apie aktorių atsiliepė ji, juokaudama, kad dažniausiai pagrindinius vaidmenis atliekantys airiai ją baugina.

Pasakodama Shortlist.com apie tai, kokių žmonių kaiminystėje nenorėtų būti skrydžio metu, J.Moore sakė noriai bendraujanti su bendrakeleiviais, tačiau nemėgstanti tų, kurie su ja nori kalbėtis apie filmus. Taip pat jai nemalonūs išgėrę keliautojai. „Skrisdama darbo reikalais pamatau įvairių keleivių. Džiaugiuosi, jei tenka sėdėti prie moterų, esančių su mažais vaikais. Noriai sėduosi prie jų, nes jas suprantu. Man nesmagu, kad žmonės mamoms ir jų mažyliams, kurie kartais verkia, tokie nepakantūs“, – kalbėjo ji.

Sulaukusi klausimo apie socialinius tinklus, J.Moore prisipažino juos vertinanti atsargiai ir žinanti jų keliamas grėsmes, tad besistengianti pastebėti, ką jos vaikai veikia internete. Su vyru, amerikiečių režisieriumi Bartu Freundlichu ji turi 16-metį sūnų Calebą ir 11-os dukrą Liv. „Aš jų nepersekioju, tačiau stebiu, esu užsiprenumeravusi jų profilius ir matau, ką, pavyzdžiui, mano dukra išplatina savo „Instagram“ paskyroje. Pati neturiu savo „Facebook“ puslapio, tačiau turi mano tėtis, tad jis mano paprašytas pasižiūri, ką vaikai daro ten“, – aiškino kino žvaigždė.

Filme „Non-stop“ žiūrovai keleivių gretose be L.Neesono ir J.Moore taip pat išvys talentingąją Lupitą Nyong’o, pretenduojančią į „Oskarą“ už jos vergės rolę dramoje „12 vergovės metų“. Naujosios juostos kūrėjas Jaume Collet-Serra kino mėgėjams yra pažįstamas kaip siaubo filmų „Našlaitė“, „Vaško namai“ ir mistinio trilerio „Nežinomas“, kuriame pagrindinį vaidmenį taip pat atliko L.Neesonas, režisierius.

L.Neesono herojaus mėginimai apsiginti gerą vardą specialiųjų tarnybų persekiojamame lėktuve ir kova su nežinomais užgrobėjais juostoje „Non-stop“ – Lietuvos kinuose jau nuo šiandien.

Filmo „Non-stop“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"