fbpx
Naujienos

Trilerio „Non-stop“ žvaigždė Liamas Neesonas prisipažino po penkerių metų vis dar negalintis susitaikyti su žmonos mirtimi

Kadras iš filmo „Non - stop“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Non – stop“
„ACME Film“ archyvas

Lietuvos kino teatrus jau pasiekęs intriguojantis trileris „Non-stop“ po premjerinio savaitgalio JAV tapo žiūrimiausia juosta, išstumdamas ilgai karaliavusį „Lego filmą“ iš pirmosios pozicijos. Tačiau pagrindinis filmo aktorius Liamas Neesonas duodamas interviu CBS televizijos laidai „60 Minutes“ papasakojo, kad profesinį džiaugsmą tebetemdo prieš 5-erius metus jo šeimą sukrėtusi netektis.

Iki šiol retai apie žmonos, aktorės Natashos Richardson, mirtį 2009-aisiais kalbėjęs airių aktorius šįsyk prisipažino vis dar gedintis ir negalintis patikėti, kad jo žmonos nebėra. „Negaliu susitaikyti su jos mirtimi, tai tiesiog man neatrodo realu. Kartais, kai išgirstu atsidarančias duris mūsų namuose Niujorke, pagaunu save galvojantį, kad tai bus Natasha“, – kalbėjo 61-erių L.Neesonas.

N.Richardson mirė beveik lygiai prieš 5-erius metus, po to kai susitrenkė galvą mokydamasi slidinėti Kanadoje, Kvebeke. Aktorės mirtis buvo netikėta – pirma nepajutusi nieko bloga ji atsisakė medikų pagalbos, o po keleto valandų galvos skausmams nepraėjus ji kritinės būklės atsidūrė ligoninėje. L.Neesonui teko priimti sudėtingą sprendimą, tačiau net tris mylimos moters organus: širdį, kepenis ir inkstus jis padovanojo žmonėms, laukusiems donorų.

„Jos gyvybė buvo palaikoma aparatų, nuėjau pas ją ir pasakiau, kad ją myliu, pasakiau, kad ji susitrenkė galvą ir nebegali pabusti. Mes buvome sutarę, kad jei vienas iš mūsų taptų tokia „daržove“, būsime ryžtingi ir nebandysime dirbtinai palaikyti gyvybės. Kita vertus, jos organų dėka dabar trys žmonės yra gyvi, manau, tai nuostabu ir ji būtų dėl to labai laiminga“, – jausmingai kalbėjo aktorius. Jiedu su N.Richardson buvo susituokę 15 metų ir susilaukė dviejų sūnų, 19-mečio Michaelo ir 18-os Danielio.

L.Neesonas interviu metu dėkojo tūkstančiams gerbėjų visame pasaulyje siuntusių užuojautas ir palaikymo žodžius, tačiau nusistebėjo, kad niekada gyvenime negavo jokio atviruko ar laiško iš slidinėjimo kurorto, kritimas kuriame N.Richardson buvo pragaištingas.

Išsamiam pokalbiui laidoje „60 Minutes“ L.Neesonas buvo pakviestas naujojo trilerio „Non-stop“ premjeros proga. Filmas Amerikoje sulaukė puikių kritikų ir publikos vertinimų. Ispanų režisieriaus Jaume Collet-Serra juostoje aktoriui teko oro maršalo Bilo Markso vaidmuo. Įtempto filmo  istorija rutuliojasi iš Niujorko į Londoną skrendančiame lėktuve, kuriame L.Neesono herojus netikėtai gauna bauginančią žinutę – grasinama kas dvidešimt minučių nužudyti po lėktuvo keleivį.

Filmo „Non-stop“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"