fbpx
Naujienos

Trileryje „Nešdintis visu greičiu“ filmavęsis B. Kingsley: tuo metu visi mano sapnai baigdavosi sprogimais

Kadras iš filmo „Nešdintis visu greičiu“
„ACME Film“ archyvas

Jau šį savaitgalį tokių kino hitų, kaip „Kieti bičai“, „Non-Stop“ bei „Šerlokas Holmsas: šešėlių žaidimas“ prodiuseriai į didžiuosius ekranus grįžta su veiksmo trileriu „Nešdintis visu greičiu“ ir klausia: kiek esi pasiruošęs paaukoti dėl tų, kuriuos myli? Filme, kuris lyginamas su legendiniu „Transporteriu“, pamatysime tokias Holivudo žvaigždes, kaip Anthony Hopkinsas, Benas Kingsley, juostoje „Išprotėjęs Maksas: įtūžio kelias“ išgarsėjęs Nicholas Hoult bei Felicity Jones („Visko teorija“, „Žmogus voras 2“).

A.Hopkinsas filme gavo išties įsimenantį vaidmenį – čia jis tampa narkotikų karaliumi. Juosta, pasakos istoriją apie jauną po Europą pakeliauti nusprendusią amerikiečių porelę. Atostogų metu F. Jones herojė Džiuljeta sunkiai suserga, paaiškėja, jog merginai reikia transplantuoti inkstą. Kadangi sveikatos draudimu jaunuoliai nepasirūpino, Keisiui (akt. N. Haultas) tenka suktis iš padėties: šis tampa ekscentriško turkų nusikaltėlio vairuotoju, o netrukus gauna užduotį: iš narkotikų karaliaus ir didžiausio B. Kingsley herojaus priešo pavogti didžiulę narkotikų siuntą. Planas neišdega ir dabar jau mirti gali ne tik naujo inksto laukianti mylimoji, bet ir pats Keisis.

„Norėjome žiūrovams pristatyti juostą, kuri viso seanso metu neleis net sumirksėti: tai buvo pagrindinis mūsų tikslas ir, manau, mums pavyko. Stengėmės vadovautis taisykle, kad filmas būtų subalansuotas vyras, bet tiktų ir jų moterims – trileryje pamatysime ir greitų automobilių, ir avarijų, ir, žinoma, ašarą spaudžiančią meilę“, – intriguoja juostos kūrėjai ir atskleidžia, jog iš pradžių juostą norėjo pavadinti „Autobahn“, nes pats įdomiausias veiksmas vyksta Vokietijos greitkeliuose, kur neribojamas greitis.

„Dievinau šį savo herojų: jis tikras blogiukų Dievas, o tokius vaidinti be galo įdomu. Filmuojantis filme taip buvau įsijautęs, kad net naktimis kalbėdavau jo  balsu, o visi sapnai užsibaigdavo šaudynėmis bei sprogimais“, – pasakoja B. Kingsley.

Filmas „Nešdintis visu greičiu“ į Lietuvą atvyksta jau kovo 3 dieną, o kol kas kviečiame pamatyti trilerio anonsą:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"