fbpx
Naujienos

Trumpametražių filmų festivalis „AŠ + MIESTAS = KINAS“ grįžta į Panevėžį!

„AŠ + MIESTAS = KINAS“

Kino centras „Garsas“ jau 16-ąjį kartą rengia Respublikinį trumpametražių filmų festivalį „AŠ + MIESTAS = KINAS“. Šis festivalis kiekvienais metais kviečia visus norinčius kurti, jungtis kino meno mylėtojus ir pažvelgti į savo miestą ar miestelį pro kino kameros objektyvą, o savo kūrybą išreikšti trumpu iki 10 min. filmu.

Šių metų programoje per daugiau nei valandą bus pristatyti ir parodyti 12 trumpametražių filmų. Apie ką jie ir kokios šiais metais vyrauja temos, bus galima išvysti didžiajame ekrane jau šį penktadienį, rugsėjo 4 d. 15:00 val. kino centre „Garsas“, Panevėžyje. Festivalio „AŠ + MIESTAS = KINAS“ programoje dalyvaujančius trumpametražius filmus vertins profesionali komisija bei į renginį atėję žiūrovai. Pirmos vietos trumpametražio filmo nugalėtojo kūrėjai bus apdovanoti pagrindiniu prizu – hibridiniu fotoaparatu Sony A6000. Taip pat laukia ir daugiau nominacijų bei daug puikių prizų: II vieta – Panevėžio miesto savivaldybės prizas, III vieta – žiūrovų simpatijos, komisijos prizas ir kt.

Festivalio „AŠ + MIESTAS = KINAS“ komisijos nariai – ilgametę patirtį turintys atstovai. Komisijos pirmininkas – Andrej Špilevoj. Operatorius, jaunimo serialo „Viskas Ore!“ režisierius, spektaklio „Bagadelnia“ vaizdo projekcijų autorius, kino centro „Garsas“ kino dirbtuvių lektorius. Viktorija Jonkutė – dokumentinių filmų „Arčiau žemės anapus upės“, „Semme“ režisierė, filmo „Vėjų žemė“ prodiuserė, taip pat kino centro „Garsas“ dirbtuvių lektorė. Trečiasis komisijos narys – Aivaras Degenis. Operatorius, profesionalus video montuotojas.

Renginys „AŠ + MIESTAS = KINAS“ yra nemokamas, todėl dalyvauti ir balsuoti už patikusį trumpametražį filmą gali visi norintys atėję į renginį. Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio miesto savivaldybė. Visi festivalio dalyviai bus apdovanoti. Prizus dalyviams ir laureatams įsteigė ilgamečiai festivalio partneriai: „Molainių žirgynas“, „Vaido dažasvydis“, kiti remėjai: picerija „NR1 Pica“, pabėgimo kambarys „Getout.lt“, el. paspirtukų nuoma ir pardavimas „EMbazė“, festivalio draugas „Fotofabrikas.lt“.

Kviečiame visus ateiti, palaikyti ir balsuoti už patikusį trumpametražį filmą! Susitikime rugsėjo 4 d. 15:00 val. kino centre „Garsas“ Panevėžyje XVI-ame Respublikiniame trumpametražių filmų festivalyje „AŠ + MIESTAS = KINAS“! Nemokamus bilietus kviečiame pasiimti kino centro „Garsas“ kasoje.

Komentarai