fbpx
Naujienos

„Tušti narvai“ ir Romas Zabarauskas kviečia veganiškam iššūkiui

Romas Zabarauskas
Romas Zabarauskas
Režisierius Romas Zabarauskas
Neringa Rekašiūtės nuotrauka

Kino režisierius Romas Zabarauskas („Streikas“, „Porno melodrama“) naujai iniciatyvai suvienijo jėgas su gyvūnų teisių organizacija „Tušti narvai“. Šiandien, gegužės 26-ą dieną, kūrybinių idėjų paramos portale „Indiegogo“ ši jungtinė komanda pristatė „veganiško filmo iššūkio“ sutelktinį finansavimą.

Iššūkio idėja – veganiškai sukurti R. Zabarausko naująjį filmą „Nuo Lietuvos nepabėgsi“. Filmo komanda bei aktoriai maitinsis tik patiekalais be mėsos, pieno ir kitų gyvulinės kilmės produktų. Taip pat bus vengiama naudoti gyvulinės kilmės produktus filmo drabužiuose bei rekvizituose. Iššūkio organizatoriai tokiu būdu siekia įrodyti, kad kino komanda gali puikiai išsiversti naudojant vien veganiškus produktus, ir tokiu būdu populiarinti veganizmą Lietuvoje. Šios idėjos rėmėjų laukia išskirtinės dovanos, įsteigtos dizaino ženklo „demoded” bei paties Romo Zabarausko.

Filmas „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ pasakos išgalvotą istoriją apie patį Romą Zabarauską, kuris padeda savo draugei, kino aktorei Indrei pabėgti iš Lietuvos, po to kai ji nužudo savo motiną ir pavagia jos pinigus. Kartu į kelionę Romas Zabarauskas pasiima savo meksikietį vaikiną Carlos.

Romą Zabarauską „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ filme vaidins aktorius, menininkas Denisas Kolomyckis. Jo draugę Indrę įkūnys aktorė Irina Lavrinovič, o meilužį Carlos suvaidins neprofesionalus aktorius iš Meksikos, Adrian Escobar. Epizodinį vaidmenį filme atliks ir dainininkas Vaidas Baumila.

VšĮ „Tušti narvai“ yra ne pelno siekianti gyvūnų teisių organizacija, įsikūrusi Vilniuje 2014 metais. Organizacijos tikslas – informuoti visuomenę apie įvairias veiklos, kurioje išnaudojami gyvūnai, sritis, augalinės mitybos naudą žmogaus organizmui bei intensyvios gyvulininkystės žalą aplinkai.

http://igg.me/at/veg/

Komentarai