fbpx
Naujienos

Už vaidmenį juostoje „Ir visi jų vyrai“ liaupsinama I. Jankauskaitė: filmas gali tapti dar viena meilės sau išraiška

Kristina Kazlauskaitė ir Inga Jankauskaitė „Ir visi jų vyrai“ filmavime
Vitalis Verbus nuotrauka

„Kad ir kokio amžiaus būtum, kad ir kokio būdo, laiminga ar nelabai – filme „Ir visi jų vyrai“ rasi bent dalelę savęs, o iš kino salės išeisi su dar didesne meile gyvenimui“, – tokių ir panašių komentarų apie praėjusią savaitę įvykusią režisieriaus Donato Ulvydo naujausią romantinę komediją pilni socialiniai tinklai. Daug komplimentų ir garsių ovacijų sulaukė ne tik kūrėjai, bet ir pagrindinius vaidmenis sukūrusios Lietuvos teatro, kino bei televizijos žvaigždės Kristina Kazlauskaitė, Aušra Giedraitytė ir Inga Jankauskaitė.

Romantinės komedijos centre – trys moterys: pasiekusios ir siekiančios, mylėjusios ir mylinčios, paliktos ir vėl ieškančios. Stiprios asmenybės su savo požiūriu, idealais, baimėmis ir svajonėmis. Moterys, mylinčios savo gyvenimo vyrus, nors kartais atrodo, kad be jų viskas būtų kur kas paprasčiau.

Inga Jankauskaitė „Ir visi jų vyrai“ filmavime
Vitalis Verbus nuotrauka

„Man regis, tokių Jurgų, kaip mano vaidinama filme, yra kiekvienuose namuose. Kiekvienoje šeimoje. Aštriau, lengviau, stipriau, sklandžiau, bet yra. Nes ji tikra! Ir problemos filme – ne literatūrinės, o tikros. Visos ir visi praeina tuos etapus. Visi sprendžia kartų konfliktus. Visi linkę robotizuotis ir įstrigti rutinoje. Ypač, jeigu ji patogi. Todėl jau žinau, kad filmas  turi ir terapinį poveikį. Man gera, kai pasiekia atgarsiai, jog tai paskatino imtis spręsti savo gyvenimo reikalus. Nustoti kažin ko laukt, o labiausiai to, kad tai padarys už mus kažkas kitas. Nepadarys. Mylėti yra veiksmažodis“, – pasakoja su sutuoktiniu besiskiriančią psichologę vaidinanti I. Jankauskaitė.

Jos teigimu, filmas „Ir visi jų vyrai“ – apie tai, jog gyvenime reikia daryti tai, ką iš tiesų nori daryti: „Gyvenimas gi ne repeticija. Patirkit, klyskit, atleiskit, bet gyvenkit savo gyvenimą. Ir pastebėsit akimirksniu – kai pradedi tai daryti, domėjimasis kitų gyvenimais stipriai sumažėja! Kaip ir noras piktintis ir rašyt visiems pažymius. Nes taip jau yra: jei tu vienas teisus, tai visi aplink automatiškai kalti. Nebedarykit taip daugiau. O jeigu pažiūrėsit filmą, tai tiesiog bus dar viena meilės sau išraiška ir proga pasitikrint, pagalvot, kartu pagyvent su herojais istorijoje, kuri absoliučiai aktuali kiekvienam“.

I.Jankauskaitė sako, kad ne ką mažiau jaudinantys už patį filmą buvo ir jo užkulisiai. Tiksliau – kūrybos procesas. Aktorė tai vadina „paraleliniu pasauliu“.

„Komanda dirba kartu, valgo kartu, pavargsta, kuria. Toks beveik šeimyninis gyvenimas. Todėl man žiauriai svarbus komandos mikroklimatas. Esu pastebėjusi – turiu pasitikėti ir jaustis saugi, kad galėčiau kurti. Todėl patys didžiausi komplimentai komandai. Nuostabūs žmonės ir aukščiausio lygio profesionalai. O kadangi kine smulkmenų nebūna, tai viskas matosi kadre!“ – procesu ir tuo, kas iš to išėjo džiaugiasi viena garsiausių mūsų šalies aktorių.

Kūrybinė komanda jau atskleidė, jog juostoje „Ir visi jų vyrai“ bus gvildenamos kiekvienam iš mūsų aktualios temos: moterų ir vyrų santykiai, visi iš jų kylantys nesusipratimai, komiškos situacijos ir svarbiausi kiekvieno žmogaus gyvenimo momentai. Filme, lygiai kaip gyvenime, rimtus epizodus keičia šypseną keliančios situacijos, o sunkios temos natūraliai persipina su lengvabūdišku požiūriu į save ir aplinkinį pasaulį.

Kritikų ir žiūrovų liaupsinamas naujas Donato Ulvydo filmas apie tikrą gyvenimą „Ir visi jų vyrai“ – jau kino teatruose.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"