fbpx
Naujienos

Už vaidmenį „Nuostabioji moteris 1984“ Gal Gadot gavo 33 kartus didesnį honorarą, nei suvaidinusi tą patį personažą 2017-ais

Balandžio 30 diena – šventė visiems kinomanams. Butent šį penktadienį po ilgos karantino pertraukos vėl įsižiebs Lietuvos kino teatrų ekranai. Viena iš vertų pamatyti premjerų naujame repertuare bus fantastinis veiksmo filmas su Gal Gadot „Nuostabioji moteris 1984”. Aktorė, vėl prikėlusi savo legendinį personažą naujiems nuotykiams, šįkart už vaidmenį gaus net 33 kartus didesnį honorarą nei 2017 metais, kuomet pasaulį išvydo pirmasis filmas – net 10 milijonų dolerių.

Prieš ketverius metus pasirodęs filmas apie puikiai žinomą komiksų veikėją Nuostabiąją moterį ne tik sulaukė kritikų bei žiūrovų pagyrų, bet ir dar labiau išgarsino aktorę. Tuomet G. Gadot už pagrindinį vaidmenį gavo 300 tūkst. dolerių. Kuriant “Nuostabioji moteris 1984”, ji dirbo jau ir kaip juostos prodiuserė.

„Šiam vaidmeniui mane įkvėpė princesė Diana, kuria be galo žaviuosi. Kartą žiūrėjau apie ją dokumentinį filmą, kur buvo pasakojama apie princesės atjautą, rūpestį kitais žmonėmis. Ir tada pagalvojau – štai tokia ir turi būti Nuostabioji moteris! Ilgainiui man Diana ir tapo šios herojės sinonimu. Nuostabiosios moters galias žino ir ją tobula laiko visas pasaulis, tačiau giliai širdyje, po šarvais, ir ji turi būti žmogiška, užjaučianti, paguodžianti. Toks ir buvo mano tikslas perkeliant heroję į ekraną”, – pasakojo G. Gadot.

„Pirmasis filmas buvo apie globalią grėsmę pasauliui, o dabar norėjome pakalbėti apie kai ką konkretesnio. Superherojų istorijos įkvepia žmones ir tai yra svarbiausia jų misija. Kad būtų dar įdomiau, šiek tiek grįžome į praeitį. Tačiau nenusiteikite seanso metu kartu su Nuostabiąja moterimi spręsti rimtų globalinių problemų – viskas vyks kur kas smagiau“, – intriguoja režisierė Patty Jenkins, kurios kita juosta „Monstras“ buvo įvertinta „Oskaru“.

 „Tai didžiausias ir ambicingiausias filmas, prie kurio man teko dirbti. Kai turėjome scenarijų ir viziją, susitarėme su komanda, kad 8 mėnesius šiam projektui atiduosime save visu tūkstančiu procentų. Dabar esameme tikri, kad žiūrovams dovanojame geriausią įmanomą filmo versiją“, – sako G. Gadot.  Pranešama, jog kino teatrams jau kuriama ir trečioji šios istorijos dalis.

Aktorės atsidavimą šiam projektui rodo ir faktas, jog savo gyvenimo detalių viešinti nemėgstanti kino žvaigždė specialius vaidmenis filme sukūrė ir savo artimiausiems šeimos nariams. Juostoje „Nuostabioji moteris 1984” žiūrovai išvys ir jos sutuoktinį, ir dvi dukteris.  Taip pat ekranuose išvysime Kristen Wiig, Robin Wright, Chrisą Pine‘ą, Pedro Pascalį.

Fantastinė veiksmo juosta „Nuostabioji moteris 1984“ į vėl duris atveriančius mūsų šalies kino teatrus atkeliauja jau balandžio 30 dieną.

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"