fbpx
Geri filmai, Kino gidas, Siaubo filmai

Užkratas (Contagion) 2011 m.

Pagal Scott Z. Burns scenarijų sukurtas ir įvairiausiuose planetos kampeliuose (Makao, Čikaga, Atlanta, San Franciskas, Londonas, Ženeva, Abu Dabis, Honkongas) nufilmuotas filmas „Užkratas“ / Contagion pasakoja apie staiga prasiveržusį ir žaibišku greičiu plintantį naują, niekam nežinomą virusą, bei visuotinę baimę, kylančią iš nežinios, kaip su juo kovoti.

Žmoniją neseniai gąsdinę paukščių bei kiaulių gripai prieš šį naująjį virusą atrodo tarsi juokinga infekcija. Naujojo viruso užkratas sklinda oru arba yra perduodamas prisilietus prie infekuotojo. Ligonio gyvybę virusas pasiglemžia per keletą dienų, o norint išgyventi, rekomenduojama nieko neliesti ir net su niekuo nekalbėti.

Siekdami įveikti šį mirtiną virusą, jėgas suvienija geriausieji pasaulio medikai. Tačiau ir jie šįkart atrodo pasimetę ir bejėgiai: vakcinos nuo šio viruso nėra, ir niekas nežino, kaip gydyti užsikrėtusiuosius. O paprasti žmonės tuo tarpu bando išgyventi griūvančioje visuomenėje, kurioje panika sklinda greičiau nei pats virusas…

Žiūrėti filmą online per NETFLIX | Žiūrėti filmą online per Go3.lt

Režisierius: Steven Soderbergh („Narkotikų kelias”, „Oušeno 11″, „Erina Brokovič”)

Aktoriai: Oskaro laureatais Matt Damon („Gerasis Vilas Hantingas”, „Bornas”), Marion Cotillard („Pradžia”, „Edit Piaf. Rožinis gyvenimas”), Gwyneth Paltrow („Įsimylėjęs Šekspyras”, „Geležinis žmogus”), Kate Winstlet („Skaitovas”, „Titanikas”), Oskarui nominuoti Jude Law („Šerlokas Holmsas”, „Šaltasis kalnas”) ir Laurence Fishburne („Matrica”, „Kuo čia dėta meilė?”), taip pat Bryan Cranston, Chin Han, Jennifer Ehle, John Hawkes.

Komentarai